Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Honor 4A Sızdı

Huawei Honor 4A Sızdı

PAYLAŞ

Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden olan Huawei’nin son akıllısı Çin kaynaklarında yani TENAA’da görüntülendi. Uygun fiyat avantajıyla öne çıkacağı yer alan Honor 4A’nın resmi duyurusu önümüzdeki günlerde olabilir.

TENAA’da yer alan bilgilere göre Snapdragon 210 işlemcisiyle birlikte geliyor. Her ne kadar orta segment telefon olarak adlandırılsa da Snapdragon 210’un kullanılması maalesef orta segment adına yakışmıyor. 2 GB ram ile gelecek akıllıda 16 GB dahili hafıza bulunuyor ve microSD ile +128 GB’a kadar arttırabileceksiniz.

Honor4A

8.5 mm kalınlık ile orta segment cihazlar arasında kabul edilebilir bir inceliğe sahip olan Honor 4A’da HD ve 5 inç ekran bulunuyor. Çift sim kart desteği ile gelecek olan akıllıda 2200 mAh batarya bulunması pek de hoş olmamış bizce. Orta segment cihazları ele alacak olursak +2500 mAh ile geliyor olmaları Honor 4A’yı birçok konuda geride bırakıyor.

Uygun fiyat avantajıyla öne çıkacağı konuşulan Honor 4A’nın önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor. İlk olarak Doğu’da satışa sunulması planlanan akıllının ülkemize gelip gelmeyeceği belli değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.