Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Honor 7 Hızlı Şarj İle Gelebilir

Huawei Honor 7 Hızlı Şarj İle Gelebilir

PAYLAŞ

Akıllı telefon pazarında bir zamanlar en ince akıllı telefona sahip olmakla övünen Huawei maalesef ki Samsung, LG gibi devlerin yanında sönük kalıyor. Operasyonlarının sınırlı kalması Huawei’nin yayılmasına ve kullanıcıların beğenisine sunulmasına engel oluyor. Fakat bu tarz olumsuzluklar Huawei’yi durdurmuyor ve 30 Haziran’da yapacağı etkinliğe birçok iddia ile gideceğiz.

600 dolar fiyat etiketiyle gelecek olan Honor 7’de parmak izi okuyucu olacağı iddialar arasında. Günümüz akıllı telefonlarında vazgeçilmez özellik olan parmak izi okuyucu biliyoruz ki, güvenlik konusunda birçok sorunu çözüme kavuşturuyor. Parmak izi okuyucu özellik dışında hızlı şarj özelliği ile de geleceği iddia ediliyor.

Daha önce sızan teknik özellikleri arasında 5 inç boyutunda full HD ekrana sahip olması, Kirin 935 çipseti, 3 GB Ram, 16 GB dahili hafıza gibi özellikler vardı hatırlarsanız. Ayrıca günümüz akıllıları gibi 13 MP arka kamera, 5 MP ön kameraya sahip. Ve diğer telefonlara göre şarjı biraz daha uzun dayanıyor diyebiliriz. 3200 mAh batarya ile gelecek olan akıllının lansmanını bilgisayar başından takip ediyor olacağız. Bakalım Huawei bizi şaşırtacak mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.