Ana sayfa Apple Huawei Honor V8 Çift Kamerayla Gelecek! Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Huawei Honor V8 Çift Kamerayla Gelecek! Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ

Sektör de hareketlilik devam ederken, Huawei yeni bir bomba patlattı. Huawei Honor V8 Çift Kamerayla Gelecek! İşte Huawei Honor V8 Hakkında detaylar.

Akıllı telefon sektöründe yükselişe geçen Huawei, geçtiğimiz günler de çift kameralı yeni amiral gemisi, Huawei P9 ve P9 plus‘ı tanıtarak, sektörde önemli bir yere sahip oldu. Leica imzasını taşıyan çift kameranın yer aldığı Huawei P9 modellerinden sonra yeni bir çift kameralı telefonu sektöre kazandıracak. Huawei çift kameralı Akıllı telefonlarıyla sektör de büyük bir yere sahip. Bu yeri farklı firmalara kaptırmak istemeyen Huawei, Honor markası altında yeni bir Akıllı telefon tanıtacak.

Huawei Honor V8 Çift Kamerayla Gelecek!

Çift kamera donanımının olacağı kesinleşen Honor V8’in diğer donanım özellikleri şu anda gizemini korusa da, yeni cihaz hakkında bir takım sızıntılar gelmeye başladı bile. Huawei geçtiğimiz aylar da Leica ile işbirliği içerisinde olduğunu duyurmuş, daha sonrasında ise yeni Akıllı Telefonlarında çift kamera karşımıza çıkmıştı. Huawei P9 ve P9 Plus sonrasında Honor V8’de de aynı kameranın kullanılacağı söylentileri bulunuyor.

Huawei Honor V8 Çift Kamerayla Gelecek 2

Huawei Honor V8 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Telefon fotoğrafçılığının da hız kazandığı şu dönemler de Huawei tarafında çift kamera kullanımı, bu hızı daha da arttırıyor. Diğer firmalara göre, kamera konusuna oldukça önem veren firma, şimdiler de yeni modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Honor tarafından paylaşılan görseller de, Honor V8’in 20 Mayıs 2016 tarihinde tanıtıma çıkacağı yazmakta.

Sektör de Apple gibi yükselmek isteyen ve bu konuda yatırımlar yapan Huawei, Honor markası altında V8 modelini duyururak, aslında farklı kullanıcı kitlelerine de sahip olacak. Honor V8 Hakkında şu anda net teknik özellik tablosu yok. Ancak cihazın sekiz çekirdekli Qualcomm’un Snapdragon 650 işlemcisinin bulunacağı söylentileri git gide artıyor. Bakalım cihazın teknik özellikleri nasıl olacak, hep beraber ilerleyen zamanlar da göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.