Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 9 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu!

Huawei Mate 9 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu!

PAYLAŞ
Huawei Mate 9 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu!

Bir çok firma yeni nesil akıllı telefon modelini tanıttı. Gözler Huawei’ye döndü. Huawei Mate 9 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu!

Sektörün önde gelen firmaları yeni nesil akıllı telefon modellerini tanıtırken Huawei cephesi sessiz bir şekilde rakiplerini izliyordu. Huawei tarafından bu yıl karşımıza çıkarılması beklenen Huawei Mate 9 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu! Yılın en merak edilenlerinden birisi olan cihaz, yakın zamanda karşımıza çıkacak.

IFA 2016’da 2 farklı akıllı telefon modeliyle müşterilerinin karşısına çıkan firma beklentileri oldukça yüksek tutmuştu. Söylendiği kadar başarılı 2 cihaz karşımıza çıkmıştı. Nova ve Nova Plus modellerini tanıtan firmanın bu sefer ki akıllı telefon modeli Huawei Mate 9 olacak. Daha önceden bir çok haberle karşımıza çıkan akıllı telefon modeli sektördeki bir çok cihazın rakibi olabilir.

Huawei Mate 9 Tanıtım Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu!

Cihaz hakkında henüz tüm teknik detaylar belli olmuş durumda değil. Huawei sürpriz değişiklikler ile karşımıza çıkabilir. 20 Mp arka kamera ve Kirin 960 ile karşımıza çıkacak cihaz, şimdiden dillere dolanmış durumda. Tasarımıyla ve renk seçenekleriyle dikkat çekmesi beklenen Mate 9 bu özelliklerin yanı sıra 3 GB’dan fazla RAM ile gelebilir.

huawei

Bu yıl düzenlenecek Huawei etkinliğinde tanıtılacağı resmi olarak belli oldu. Huawei 3 kasım’da Almanya’nın Münih şehrindeki özel etkinliğinde cihazı tanıtacak. Basın davetiyelerinde nelerin tanıtılacağı ve etkinlik hakkında bilgi verilmemiş olsa da beklenti Mate 9’un tanıtılması yönünde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.