Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Nexus Sızdı!

Huawei Nexus Sızdı!

PAYLAŞ

Uzun zamandır piyasayı kavuran bir Nexus göremediğimizden yakınırken önce LG ve daha sonra Huawei’nin Nexus model çıkaracağının sızması bizleri rahatlatmıştı. Şimdi ise çok daha iyisi var. Huawei’nin Nexus akıllısının teknik detaylar ortaya çıktı. Ayrıca test sonuçlarının da iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

Evleaks’ın sızıntısına göre yeni Nexus’ta Qualcomm’un işlemcisi kullanılacak. Snapdragon 820 ile üstün performans sunacak olan akıllı ayrıca bu işlemcinin kaldırabileceği bir ekran ve çözünürlükle geliyor. 5.7 inç büyüklüğünde QHD ( 1440p ) ekran ile birlikte gelecek olan akıllı ciddi anlamda üst düzey teknik özelliklere sahip. Ayrıca iddialara göre 80.000 AnTuTu puanına ulaşmış durumda.

Başka teknik detay sızmadı fakat evleaks’ın diğer açıklamalarına göre yeni Nexus metal gövde ile birlikte gelecek. Nexus için bir ilk olan metal gövdenin birçok kullanıcı tarafından sevildiğini de belirtelim. Parmak izi okuyucusu ile gelmesi beklenen akıllıda sızan özellikler bu kadar. Bu yılın son çeyreği tanıtılması ihtimal dahilinde olan akıllıyı merakla bekliyoruz.

Yeni Nexus’u almayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi Topluluk Sayfamızda paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.