Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei P9 Türkiye Fiyatı Belli oldu!

Huawei P9 Türkiye Fiyatı Belli oldu!

PAYLAŞ
Huawei P9 Türkiye Fiyatı

Geçtiğimiz günler de Huawei P9’un tanıtılması sonrasında kullanıcıların merakla beklediği o soru cevaplandı. Huawei P9 Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Çinli ünlü akıllı telefon üreticilerinden Huawei, sektördeki hızlı yükselişine devam ediyor. Son olarak Huawei P9 modelini tanıtan firma, Leica imzasını taşıyan çift kamera ile oldukça dikkat çekiyor. Gelin hep beraber P9’un merak edilen fiyatına bakalım.

Huawei p9’un özelliklerinin belli olması ve cihazın tanıtılması sonrasında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Huawei P9 Türkiye Fiyatı ne olacağıydı. Sonunda Huawei p9 Türkiye fiyatı resmi olarak açıklandı.

Merakla Beklenen Sorunun Cevabı : Huawei P9 Türkiye Fiyatı!

Huawei P9 çıktıktan sonra merakla beklenen bir soru vardı. Huawei P9 Türkiye fiyatı ne olacağı sorusu nihayet resmi olarak cevaplandı. Cihazın fiyatı 2.399 TL olarak belirlendi. Ayrıca bu fiyatla cihazı satın aldığınız da ilk 3 ay geçerli olmak üzere VIP hizmette ücretsiz olarak veriliyor. Üst segmentte yer alan Huawei P9’u ele aldığımız zaman rakiplerine göre Huawei, sektörde önemli bir konuma gelecektir diye düşünüyorum.

Huawei P9 Türkiye Fiyatı belli oldu

Özellikle de 2016 yılında karşımıza çıkan üst segment amiral gemi modellerine göre Huawei, uygun fiyatıyla ve üstün özellikleriyle cihazın daha fazla kullanıcıya ulaşmasını hedefliyor. Ayrıca cihaz için verilen VIP hizmette oldukça iyi bir detay olmuş.

3 ay içinde Ekran Kırılırsa Değişim Ücretsiz!

Huawei P9 satın aldığınız da ayrıca firma tarafından VIP hizmeti de ücretsiz olarak almış oluyorsunuz. Huawei P9’ların ekranı satın alındıktan ilk 3 ay içerisinde kırıldığında firma tarafından ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapılıyor. Böylelikle akıllı telefon kullanıcılarının özellikle de büyük ekran kullananların en büyük sorunu, ekran kırılması içinde Huawei P9 ile kullanıcıları güvene alıyor. 3 Ay süren VIP hizmeti, cihazı satın aldıktan sonra başlıyor.

Huawei P9 Türkiye fiyatı 2

Satın aldığınız da firma tarafından ücretsiz bir şekilde sağlanan bu destek, 3 ay sürüyor ve kullanıcıların ilk 3 ay içerisinde ekranı kırıldığı zaman ücretsiz ekran değişimi sunuluyor. Normalde baktığımız zaman piyasada bu tarz cihazların ekranı 500 TL ile 800 TL arasında değiştirilirken, Huawei’nin P9 cihazı için VIP Hizmeti verip, 3 ay ekran kırılması garantisi vermesi oldukça iyi olmuş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.