Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Şarj Bağımlılarına Özel Reklam Filmi Yayınladı!

Huawei Şarj Bağımlılarına Özel Reklam Filmi Yayınladı!

PAYLAŞ

Çin’in en bilinen akıllı telefon üreticilerinden olan Huawei Şarj Bağımlılarına Özel Reklam Filmi Yayınladı. Yayınlanan reklam ve tüm detayları haberimizde.

Çinli Akıllı telefon üreticisi Huawei, yeni modeli G8‘in reklamını yaparken, özellikle de günümüzün en büyük sorunlarından olan şarj sorununa değindi. Teknolojinin gelişmesi ile beraber Akıllı telefon sektöründe de bir çok gelişme karşımıza çıktı. Bu gelişmeler bir çok kez karşımıza olumlu olarak çıksa da, en büyük sorunlardan bir tanesi “Şarj, Pil’in çabuk bitme sorunuydu.” Bu konuya karşılık bu zamana kadar bir çok araştırma yapan Çinli üretici Huawei, son olarak şarj sorununu ele alarak yeni bir reklam filmi ile Huawei G8’in viral reklamını yaptı.

Yeni çıkan reklamda şarj bağımlılarının ele alındığı reklam filminin yanı sıra Plagomani isimli bir internet sitesi kurularak bu internet sitesi üzerinden şarj bağımlılarının sorulara karşı verdikleri cevaplar analiz ediliyor. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra 5 soruluk bir test yapan Huawei, daha sonrasında verdiğiniz cevaplara göre cihaza yönlendirme yapıyor. (Genelinde G8‘e yönlendiriliyor) Huawei’nin pazarlama stratejilerine bakacak olursak her zaman bu tarz farklı reklamlar ile karşımıza çıktığını söyleyebilirim. Daha öncesinde de kuşların ayaklarına küçük ledler takam Huawei, kuşları havada fotoğraflamıştı.

Son olarak Huawei’nin yeni reklam filminde bahsedilen Plagomani testine katılmak için buradaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

Reklam filminde vurgulanmak istenen Akıllı Telefon Huawei G8 biliyorsunuz ki bu zamana kadar bir çok iddia ile karşımıza çıkmış, MWC’nin de odak konularından birisi olmuştu. Huawei bu konuda net tarih verdi ve 6 Nisan’da cihazı tanıtacaklarını da duyurdu. Ayrıca lansman etkinliğine gelecek olursak, Huawei yeni akıllı telefonunu, tıpkı Apple’ın yaptığı gibi internet sitesi üzerinden canlı yayınla tüm dünyaya tanıtacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.