Ana sayfa Giyilebilir Teknolojiler Huawei’den Yuvarlak Akıllı Saat Geliyor

Huawei’den Yuvarlak Akıllı Saat Geliyor

PAYLAŞ

Akıllı telefon konusunda kendisine hatırı sayılır bir yer edinen Huawei, yavaş yavaş giyilebilir teknoloji alanında da kendisini göstermeye başlıyor. Şu zamanların furyası olan akıllı saat akımına Huawei Watch ile Huawei de katılmıştı. Fakat bu cihaz hakkında çıkış tarihi ile ilgili bilgi vermekten sürekli kaçınmıştı ve geçtiğimiz gün Huawei, kendi Twitter hesabı üzerinden Huawei Honor Band’i duyurdu.

Honor Band Zero ismiyle kullanıcı karşısına çıkması beklenen akıllı saat – bileklik karışımındaki bu cihazın neler yapabildiği hakkında bir fikrimiz yok. Yuvarlak ekranı ve minimalist tasarımı ile göz dolduran yeni akıllı saatin de çıkış tarihi bilinmiyor.

Bilgi verme konusunda çok cimri davranan Huawei’nin malum durumda şu an iki akıllı saati bulunuyor. Huawei Watch’ın çıkış tarihi ile alakalı bilgi vermeyen firmanın bu saati de resmi olarak duyurmasıyla kafaları iyice karıştırdı. Android Wear işletim sistemiyle gelmesi beklenen bu akıllı saatin metal tasarımı Moto 360’ı andırıyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olan bu cihazın şimdilik Çin’de satılacağı söylentileri dolaşıyor fakat bunlara artık Huawei bir son vermeli de diyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.