Ana sayfa Oyun Humble Bundle Deep Silver Kampanyası Başladı!

Humble Bundle Deep Silver Kampanyası Başladı!

PAYLAŞ

Oyuncuların favori internet adreslerinden olan Humble Bundle Deep Silver Kampanyası ile tekrar gündeme geldi. Yeni kampanya ve detayları haberimizde.

Bu zamana kadar yapılan indirimler ile sürekli gündemde kalmayı başaran oyuncuların en sevdiği uğrak yerlerinden Humble Bundle, Deep Silver oyunları için büyük bir indirim başlattı. Bağış yapılması halinde ufak meblağlara oyun dağıtımı yapan Humble Bundle yeni kampanyası ile beraber oldukça çok konuşulacağa benziyor. Yeni kampanya ile beraber 1 dolardan 13 dolar’a kadar minimum bağışlar yaparak, sevilen oyunların keylerine ulaşabiliyorsunuz. Böylelikle hem bağış, hem de oyun satın almış oluyorsunuz.

Humble Bundle Deep Silver Kampanyası

Son kampanyanın detaylarını incelemek gerekirse, Deep Silver oyunlarına sadece 1 dolar bağış ile sahip olmanızı sağlayan kampanya, aynı zamanda bağışta bulunmanızı da sağlıyor. Her kampanya da olduğu gibi bu kampanyada da 3 seçenek sunuldu. Öncelikle 1 dolar bağış yapanlar için, Sacred 3 Gold, Dead Island: Game of the Year Edition, Risen, Saints Row 2 ve Risen 2 : Dark waters Gold edition oyun seçeneklerini sunan site, böylelikle minimum 1 dolarlık bağışla satın almanızı sağlıyor.

3.66 dolarlık bağış yapmanız halinde, Dead Island: Riptide – Complete Edition, Killer is Dead – Nightmare Edition ve Saints Row: The Third – The Full Package oyunlarına da sahip olabiliyorsunuz. 3.66 Dolarlık bir diğer pakette ise, Dead Island Definitive Collection oyununa özel %75 indirim seçeneği sunuluyor.

Humble Bundle Deep Silver Kampanyası

13$ ve daha fazla bağış yapanlar da Saints Row IV ve Risen 3 Titan Lords oyunlarına sahip olabiliyor. Bu zamana kadar yapılan kampanyalar ile sosyal medyanın gündeminde kalmayı başaran Humble Bundle, son kampanya ile de oldukça iddialı görünüyor. Yapılan kampanya ile beraber fiyat listesini merak edenler var ise;

Humble Bundle Yeni Kampanya Fiyat Listesi

Sacred 3 Gold – 1$
Risen – 1$
Risen 2: Dark Waters Gold Edition – 1$
Saints Row 2 – 1$
Dead Island: Game of the Year Edition – 1$
Dead Island: Riptide – Complete Edition – 3.66$
Saints Row: The Third – The Full Package – 3.66$
Killer is Dead – Nightmare Edition – 3.66$
Saints Row: The Third – The Full Package – 3.66$
Saints Row IV – 13 Dolar Risen 3 Titan Lords – 13$

Daha öncesinde Humble Bundle aracılığı ile bir çok oyun satın alan birisi olarak, siteye güvenebileceğinizi söyleyebilirim. Zaten satın aldıktan sonra size mail geliyor ve mail’de ilgili oyunların keylerini görebiliyorsunuz. Yeni kampanyanın internet sayfasına gitmek isterseniz şuradaki bağlantıya tıklayabilir, kampanyadan yararlanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.