Ana sayfa Otomobil Hurda Aldığı Vosvos’a 112 Bin TL Harcadı!

Hurda Aldığı Vosvos’a 112 Bin TL Harcadı!

PAYLAŞ
Hurda Aldığı Vosvos'a 112 Bin TL Harcadı

Otomobil tutkusunu ileri noktaya taşıyan Ercan Tuna isimli bir vatandaş, Hurda Aldığı Vosvos’a 112 Bin TL Harcadı! İşte o Vosvos’dan kareler.

Otomobil tutkusunun, modifiye tutkusu ile birleşmesi sonrasında bir çok otomobil bu zamana kadar karşımıza çıkmıştı. Ülkemizde binlerce lira harcanarak modifiye edilen araçlar yer alıyor. Özellikle de Hacı Murat, Doğan, Kartal gibi araçlara dikkat çeken rakamlarla harcamalar yapıldığını görmüştük.

Ülkemizden bir haber daha geldi ve bu sefer modifiyesi yapılan araç, Hurda alınan Vosvos oldu. 8 bin TL’ye hurda halde satın alınan Vosvos, 112 bin TL harcama yapılarak modifiye edildi. 1974 model olan (42 yaşında) Vosvos, ilk satın alındığında iç döşemeleri, aksamları vs. her şey neredeyse hurda haldeymiş. Ercan Tuna tarafından satın alınan Vosvos’a yapılan harcama sonrasında araç canavara dönüştürülmüş.

Hurda Aldığı Vosvos’a 112 Bin TL Harcadı!

Aracı merak edenler vardır diye düşünüyorum. Bu tarz araçlar hakkında fazla yorum yapmamak gerekir arkadaşlar. Sonuç olarak bu bir hobi. Ve harcanan rakamlar komik gelse bile, bunun bir tutku olduğunu unutmamanız gerekir.

vosvos4 vosvos2 v1vosvos7 vosvos6 vosvos5 vosvos3

vosvos8

Bu modifiye de özellikle de iç dizayn gerçekten tartışma konusu olabilir. Renk seçimi, farklı tasarım yapılması oldukça iyi olmuş. Araç içerisinde ufak bir mutfak yer alıyor. Bunun yanında her türlü teknolojik donanımda aracın olmazsa olmazları arasında yer almış.

Otomobil kategorisindeki diğer haberlerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.