Ana sayfa Dizi Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliğinden En Komik Anketler!

Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliğinden En Komik Anketler!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz saatler de sizlerle paylaştığımız Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliğinden En Komik Anketler bu haberimizde paylaşıyoruz! İşte en komik anketler

Facebook’ta Hüsnü Çoban Cenaze Töreni Etkinliğine dair haberi şurada paylaşmıştık. Biliyorsunuz ki Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokakların bu hafta yayınlanacak bölümü ile ilgili özel fragman geçtiğimiz günler de yayınlandı. Yayınlanan fragman sonrasında, bir çok kişi, Facebook’ta grup ve etkinlik kurdu.

Arka Sokaklar isimli dizinin 10 yıldan fazla bir süredir ekranlar da olduğunu düşünürsek, 7’den 77’ye bir çok izleyici kitlesi var. İzleyici kitlesi yüksek olan bu dizinin son fragmanı sonrasında bir çok etkinlikte karşımıza çıktı. Ancak 3 arkadaşın eğlence amacıyla kurduğu grup, bazı kişiler tarafından gerçek olarak algılandı, bazı kişiler ise olayın eğlencesini daha da arttırdı. Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliğinde paylaşılan en komik anketleri Teknovi olarak sizler için derledik

Hüsnü Çoban Cenaze Etkinliğinden En Komik 10 Anket!

1 – Hüsnü Çoban Yerine hangi polis gelsin?
Poll - 2 2 – Hüsnü Başkomiserin intikamını almak için düzenlenecek operasyonun adı ne olsun ? (Bu meslekte yaşamakta ölmekte ekip işidir)

poll - 33 – Dev Anket > Hüsnü Çoban Bu sefer ölecek mi?

poll - 44 – Hüsnü Çobanın Ölmeden önceki son sözü ne olur?

poll - 75 – Cenazede Ne Olur?

poll - 86 – Hergün kazanmak isteyen takip etsin (İlk şık çok iyi)

poll - 97 – Taziye evinde hangi menüyü istersiniz (Çoban Kavurma + Kola)

poll - 108 – Hüsnü Çoban Sizce Ölsün mü Ölmesin mi? (Senaryoyu değiştirecekler sanki)

poll 69 – Hüsnü Başkomiserim eşi suat sizce Hüsnü’ye ihanet edecek mi?

polll - 1Etkinliği yakın takip ediyorum. Gerçekten de çok komik olanlar var. Yeni anketler geldikçe, sayfayı güncelleyeceğim. Olayı ciddiye alanlar da var. Bu arada şu anda 39 bin kişi etkinliğe gideceğini söylüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.