Ana sayfa Dizi Hüsnü Çoban için Atılmış En komik Tweetler

Hüsnü Çoban için Atılmış En komik Tweetler

PAYLAŞ

Sosyal medyanın gündeminde son 1 haftadır Hüsnü çoban var. Hüsnü Çoban için Atılmış En komik Tweetler bu haberimizde sizler için derledik.

Hüsnü Çoban için atılmış en komik 13 Tweet görenleri kahkahaya boğuyor. Her evde mutlaka 1 bölümü bile izlenmiş olan yılların dizisi Arka Sokaklar da Hüsnü Çoban’ ın öldüğü sahneye çok komik ve yerinde Tweet’ ler atılmış. Kanal D ile bütünleşmiş bu dizinin en yerleşmiş karakteri konusunda epeyce bir alay konusu oldu. İnsanların “ O ölmez, o ölürse dizi biter” dediği karakter hakkında öyle Tweet’ ler attılar ki gülmekten karnınıza ağrılar girecek.

Arka Sokakların son fragmanı sosyal medyaya bol miktarda malzeme vermiş oldu. Yayın yılının 11. yılı olan Arka Sokaklar hiç bu pozisyona düşmemişti. Bu sefer çok fena yakalandılar sosyal medyaya. Fragmanda dizinin en kalıp ismi Hüsnü Çoban sırtından vurulmuş durumda görülüyor. Hüsnü Çoban ile ilgili en komik Tweet’ ler den bazılarını sizinle paylaşmak istedik. Eminiz ki sizde görünce kahkahalara boğulacaksınız.

Hüsnü Çoban için Atılmış En komik Tweetler

1 2 3 4 5Gülmemek için kendinizi kasmayın çünkü hepsi adeta komiklik olsun diye yazılmış gibi. Dizinin yen bölümü bugün yayınlanacak, bakalım Hüsnünün durum ne olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.