Ana sayfa Dizi İçerde Dizisinde Küfürlü Whatsapp Mesajı Gözden Kaçmadı!

İçerde Dizisinde Küfürlü Whatsapp Mesajı Gözden Kaçmadı!

PAYLAŞ
İçerde Dizisinde Küfürlü Whatsapp Mesajı

Sosyal medyanın gözünden hiç bir şey kaçıyor diye boşa demiyoruz. Show TV’de yayınlanan İçerde Dizisinde Küfürlü Whatsapp Mesajı gözden kaçmadı.

Geçtiğimiz günlerde Show TV ekranlarında karşımıza çıkan yeni dizi İçerde dizisinde çok ilginç bir durum yaşandı. Biliyorsunuz ki artık dizi yapımcıları bölümleri Youtube üzerinden izleyicilerin karşısına çıkarabiliyor.

Youtube’dan yayınlanan bölümler bir hayli fazla izleniyor. Show Tv’nin yeni dizisi izlenme rekorları kırıyor. Dizi yayınlanalı 2 hafta olmasına rağmen izleyicilerden tam not aldı. Reyting sıralarında 1. sıraya kadar ilerledi. Ancak dizide ki bir sahne unutulan bir hatayı da ortaya koydu. İçerde dizisinin bir sahnesinde Mert karakterinin elindeki telefonda Whatsapp konuşmaları yer alıyordu. Konuşmalar TV ekranlarında çok kısa bir süreliğine gösterilse de Youtube’da hız düşürülmesi olayı ile sahne net bir şekilde görüntülenebiliyor.

İçerde Dizisinde Küfürlü Whatsapp Mesajı!

Popüler dizi İçerde Dizisinde Küfürlü Whatsapp Konuşması dikkatleri çekti. Whatsapp’ı açan Mert’in telefondaki görüşmeler kısa süreliğine görüntülendi. Whatsapp konuşmaları arasında Sercan, Alpper, S.Salihogli, Gün birlik günü, Ayşe ve Tuğçe tanış gibi isimlerle olan son mesajlar da okundu. Alpper ismiyle yapılan konuşmada küfürlü mesaj yer alıyordu.

Televizyon ekranlarında sahneyi izleyenler muhtemelen fark etmemişlerdir. Ancak Youtube gibi bir çok özelliğin bulunduğu mecrada fazlasıyla dikkat ediliyor. Durum böyle olunca da İçerde Dizisinde Küfürlü Whatsapp Mesajı Gözden Kaçmadı! Dizinin sosyal medya sayfalarına bu talihsiz olay yansırken, ekranlarda bu mesajın görünüp görünmediği ise hala belirsiz. İşte İçerde Dizisinde Küfürlü Whatsapp Mesajı ;

hahahahaGörsele tıklayıp büyülttükten sonra daha net bir şekilde göreceksiniz. Ancak dizinin 2.bölümünde yer alan bu sahneye ilgili bölümün 53:47 süresine getirerek görebilirsiniz. Bu olayı yaparken ayarlardan Full Hd seçmeyi unutmayın. Aksi halde konuşmalar görünmeyecektir. Ayrıca Çark simgesine tıklayarak hızı 0.5 yaparsanız daha net okunacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.