Ana sayfa Apple İkinci Apple Store Anadolu Yakasında Açılıyor!

İkinci Apple Store Anadolu Yakasında Açılıyor!

PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıl bu zamanlarda açılan ilk resmi Apple mağazasına bir yenisi daha ekleniyor. Zorlu AVM içerisinde yer alan ilk Apple Store mağazasına beklenen ilgi gösterilmiş olacakki Apple, dünya çapındaki mağaza zincirini genişletme çalışmalarında yine İstanbul’da devam ediyor. Avrupa yakasında Zorlu Center içerisinde bulunan ilk Apple Store, Türkiye için önemli bir yenilikti. Özellikle ülkemizdeki Apple ürünlerinin satışını düşününce aslında geç kalınan bir yenilik olarak bile değerlendirilebilirdi.

Akasya Acıbadem AVM içerisinde konumlandırılan yeni Apple Store bugün basın mensuplarının ziyaretine açıldı. Sadece satış değil aynı zamanda teknik destek ve eğitim gibi farklı hizmetlerin de sunulacağı yeni Apple Store, 25 Ekim tarihinde ziyarete tamamen açılmış olacak.

apple-store-akasya-avm-2

Yeni mağaza ile birlikte tedarik ve stok gibi sıkıntıların azalacağını söylemek mümkün. Geçtiğimiz haftalarda satışa çıkan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri kısa bir süre içerisinde bitmiş ve satın almak isteyenler uzun süre beklemek zorunda kalmıştı. Sanıyoruz ki artık tüm Apple ürünlerine ve aksesuarlarına hızlıca ulaşmak mümkün olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.