Ana sayfa Mobil İnstagram Beklenen Güncellemeyi Sonunda Getirdi

İnstagram Beklenen Güncellemeyi Sonunda Getirdi

PAYLAŞ

İnstagram’da uzun zamandır beklenen güncelleme nihayet geldi. Artık karşılıklı takipleştiğiniz kişilerde, takip ettiğiniz kişilerde vs. kullanıcı isminin yanında bir bilgi yer alıcak. 

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması İnstagram, Facebook tarafından satın alındığından bu yana sürekli yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkıyordu. Son güncelleme kullanıcıları bir hayli sevindirdi.  Yenilikler ile beraber birçok sorun da giderilmiş olundu.

teknovi

İnstagram’da uzun zamandır beklenen güncelleme nihayet geldi. Artık bizim takip ettiğimiz ancak bizi takip etmeyen kişileri görmemizi sağlayacak olan, kullanıcıların yanında “Sen takip ediyorsun” “O seni takip ediyor” veya “Karşılıklı takipleşiyorsun” şeklinde ibareler bulunacak. Böylece bizi takip eden ve etmeyen kullanıcıları 3. Parti uygulamalara gereksinim duymadan, sadece İnstagram üzerinden görebileceğiz. Bir dizi yenilik şu anda sadece ios uygulamasında yer alırken, kısa bir sürenin sonunda bu güncellemenin Android cihazlarda da etkin olacağını hatırlatalım.

instagramdahitkullanicilar

Ayrıca gelen güncelleme ile beraber artık yüksek takipçili hesapları instagramda arattığımızda sahte hesap ile gerçek hesabın ayırt edilmesini kolaylaştırması adına takip sayısı da kullanıcı isminin yanında yer alıcak.

İnstagramda son zamanların en çok beklenen güncellemesi ayrıca sadece bunlarla kısıtlı değil. İnstagramda donma problemi yaşayan özellikle iPhone 4 ve iPhone 4S sahipleri içinde uygulama içi performans ve optimizasyon güncellemeleri yapıldı. Uygulamadaki birçok fonksiyon Apple Watch kullanıcılarına da hitap edecek ve böylelikle eskiden Watch’da kısıtlı olan özellikler kullanılmış olunacak. Güncellemeye baktığımız zaman performans, gerçek hesapların dikkat çekici hale getirilmesi ve Takip edenleri görme gibi yenilikler yapılmış durumda. 3. Parti uygulamaların kullanımını azaltmak adına yapılan bu iyileştirmelerin de yer aldığı Güncelleme 1 hafta içerisinde tüm iOS cihazlara gelecekken, Android kullanıcılarına ne zaman geleceği hakkında herhangi bir bilginin yer almadığını da belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.