Ana sayfa Sosyal Medya Instagram Canlı Yayın Özelliği Devreye Girdi!

Instagram Canlı Yayın Özelliği Devreye Girdi!

PAYLAŞ
Instagram Canlı Yayın Özelliği Devreye Girdi!

Nihayet merakla beklediğimiz güncelleme geldi. Instagram Canlı Yayın Özelliği Devreye Girdi! Canlı yayın özelliği hakkında detaylar haberimizde yer alıyor!

Her geçen gün yenilikleriyle dikkat çeken Instagram geçtiğimiz saatlerde Canlı yayın özelliğini devreye soktu. Instagram tarafında merakla beklenen bir güncelleme daha karşımıza çıktı. Instagram Canlı Yayın özelliği nihayet iPhone cihazlara ve Android cihazlara geldi. Özellik için Instagram’ın en son sürümünü yüklemeniz gerekiyor.

Son zamanlarda güncellemeleri ile dikkat çeken Instagram, yepyeni bir güncellemeyi daha karşımıza çıkardı. Uzun zamandır instagramda canlı yayın özelliğinin geleceğine dair haberler yapıyorduk. Twitter’ın Periscope’una karşılık olarak yeni getirdiği güncellemeyle canlı yayın yapan instagram oldukça popüler olma yolunda ilerliyor. Periscope’a yeni bir darbe vurmak için güncellemeyi davreye sokan Instagram, böylelikle yeni bir

Instagram Canlı Yayın Özelliği ile Hamur Açtılar!

Instagram’a canlı yayın özelliğinin gelmesi sonrasında 2 arkadaş Canlı yayında kutlama yaptı. Canlı yayında Pide yapımını aktaran 2 arkadaş, gecenin ilerleyen saatlerine kadar yayınını sürdürerek globale girdi.

Instagram canlı yayın özelliği henüz çok yeni olduğu için kullanıcılar tarafından bilinmiyor. Ancak Stories yani hikayelere tıkladıktan sonra canlı yayın aç butonuna tıklamanız gerekiyor. iPhone kullanıcılarının tamamına gelmediğini, yavaş yavaş tüm kullanıcılara geleceğini hatırlatalım. Aynı zamanda Android kullanıcı iseniz yine aynı şekilde olduğunu unutmayın. Hatırlatmakta fayda var, Instagram Canlı yayın özelliği maksimum 1 saat sürüyor. 1 Saatlik yayın sonunda yayın kapanıyor. Bu yüzden tekrar açmanız gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.