Ana sayfa Sosyal Medya İnstagram İletişime Geç Butonu Nasıl Aktif Edilir?

İnstagram İletişime Geç Butonu Nasıl Aktif Edilir?

PAYLAŞ

İnstagram’ın geçtiğimiz haftalar da karşımıza çıkardığı özellik aktif olarak kullanılıyor. İnstagram İletişime Geç Butonu Nasıl Aktif Edilir? işte cevabı.

Biliyorsunuz ki geçtiğimiz günlerde Teknovi ekibi olarak İnstagram’a yeni gelecek olan güncelleme konusunda sizlere bilgiler paylaşmıştık. Yeni güncelleme ile beraber İnstagram’dan satış yapan hesaplar ile kullanıcılar arasındaki iletişim problemine yönelik araçlar getirildi. İnstagram da İşletme hesabı olan kişiler ulaşmak artık oldukça basit. İşletme hesaplarına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, profillerinde bulunan iletişime geç butonuna tıklamak.

Butona tıkladığınız zaman ticari hesaba sahip olan kullanıcının eklediği iletişim yöntemlerine bağlı olarak iletişim kurmak çok basit bir hal alacak. Böylelikle popüler fotoğraf paylaşım ağı olan İnstagram da işletme hesapları daha fazla satış yapabilecek, iletişim problemi de ortadan kalkmış olacak. Yani bir nevi ticaret daha canlı kalacak.

İnstagram İletişime Geç Butonu Nasıl Aktif Edilir?

İnstagrama yeni gelecek olan güncelleme ile beraber akıllara bir soru geldi. İnstagram üzerinden satış yapan ve işletme hesabı olarak İnstagramı kullanmak isteyenler işletme hesaba nasıl geçilir? İnstagram İletişime Geç Butonu Nasıl Aktif Edilir? İnstagram ticari hesap kullanımı nasıl oluyor? gibi soruların cevabını sizlerle paylaşacağız;

isletme
İşletme profili aktif edildikten sonra İnstagram iletişime geç butonu sizde de aktif hale gelecek.

Yapmamız gereken işlem oldukça basit. ilk olarak İnstagram hesabımıza giriş yapıyoruz. Daha sonrasında ayarlar sekmesine tıklıyoruz. Burada alt taraflarda işletme profiline geç şeklinde bir kısım olacak. Burayı aktif hale getiriyoruz. Ve evet, artık İnstagram işletme hesabına geçiş yaptınız. İnstagram İletişime Geç Butonu aktif etmek işte sadece bu kadar. Sizde artık instagramda iletişim butonunu aktif hale getirdiniz.

Olay bu kadar basit. Bunun yanında işletme profili yaptığınız zaman hesabınızın gizliliği de kapatılıyor. Eğer gizli bir hesabınız var ise, işletme profili sonrasında herkese açık hale geliyor. Böylelikle e-mail veya seçtiğiniz iletişim aracından size ulaşabiliyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.