Ana sayfa Apple Instagram Tamamen Yenilendi! Yeni Simge Yayınlandı

Instagram Tamamen Yenilendi! Yeni Simge Yayınlandı

PAYLAŞ

Uzun zamandır instagramın yenileme içerisinde olduğu haberlerini paylaşıyorduk. Sonunda Instagram Tamamen yenilendi. Yeni simge yayınlandı.

Popüler görsel paylaşım sitesi instagram kısa süre önce değişim haberlerini vermiş, Teknovi olarak şuradaki haberimizde sizlere duyurmuştuk. Geçtiğimiz saatlerde nihayet beklenen güncelleme geldi ve instagram yeni logosu, yeni tasarımı ve yeni yapısıyla kullanıcıların karşısına çıktı.

İlk olarak beta testleri yapılan uygulama, daha sonrasında bazı Android cihazlar da yer aldı. Son olarak Android ve iOS’a gelen güncelleme ile beraber, materyal tasarımın yanı sıra sürpriz ile yeni logo da karşımıza çıktı.

Instagram Tamamen Yenilendi – Karşınızda Yeni Simge

instagramKurulduğundan bu yana aynı uygulama simgesi ve tasarımla karşımıza çıkan instagram, yeni tasarım ve logosuyla artık daha modern bir görünüme sahip. Uygulama içerisinde daha hızlı ve daha stabil bir çalışma için, tasarımın baştan aşağıya yenilenmesi de oldukça dikkat çekici bir hal aldı. İnstagram’ın yenilenen tasarımı kısa bir süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu.

Instagram Yeni Simgesi Nasıl Ortaya Çıktı?

Yenilenen instagramın simgesinin nasıl ortaya çıktığı konusunda ekip bir video hazırladı ve bu videoyu yayınladı. Yayınlanan videoya bakarsanız, ufak bir simgenin ne kadar uzun bir evreden geçtiğini görmek mümkün.

Sadece instagramın değil, aynı zamanda İnstagram’ın eklentileri şeklinde olan, Boomerang from instagram, Layout from instagram, Hyperlapse uygulamaları da baştan aşağıya yenilendi. Uygulama simgeleri de instagramın değişen simgesine uygun bir hale getirildi. Sade arayüzü ile daha hızlı bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlayan Instagramın, yenileme süreci sonrasında Google Play ve AppStore’da yer almasıyla, uygulama sayfasına girip, güncelleme dememiz yetiyor.

instagram tamamen yenilendi

Instagramın yeni tasarım ve yeni simgesine ulaşmak isterseniz, uygulamayı güncellemeniz yeterli. Uygulamayı güncelledikten sonra, yeni tasarım ve yeni simgeyi görmüş olacaksınız. Yenilenen instagram Android için buraya tıklayın, Yenilenen instagram iOS uygulaması için buraya tıklayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.