Ana sayfa Uygulama Instagram Zoom Özelliği Duyuruldu!

Instagram Zoom Özelliği Duyuruldu!

PAYLAŞ
Instagram Zoom Özelliği

Yepyeni güncellemeler ile kullanıcılarını etkilemeyi başaran İnstagram yeni güncellemesi ile karşımıza çıkıyor. Instagram Zoom Özelliği Duyuruldu!

Dünyanın en popüler sosyal mecralarından birisi olan popüler medya paylaşım ağı İnstagram’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. En son olarak instagram stories ile kullanıcılarının karşısına çıkan Instagram Zoom Özelliği Duyuruldu!

Daha fazla kullanıcıya hitap etmek isteyen İnstagram böylelikle güncellemelerini de arttırmaya başladı. Milyonlarca kullanıcının bulunduğu instagram da yeni bir özellik daha kullanıcıların karşısına çıktı. Stories özelliği sonrasında bazı kesimlerin dikkatini çeken instagram bu özellik ile beraber kimilerine göre Snapchat özentisi oldu.

Instagram Zoom Özelliği Duyuruldu!

Her ne kadar olumsuz yorumlar yapanlar olsa da bunların dışında bir çok kullanıcı yeni özelliği beğendi. Kullanıcı sayısını daha da arttırmak isteyen sosyal ağ devi, Instagram Zoom Özelliği ile karşımıza çıkıyor. Zoom özelliği ile beraber fotoğraf paylaşanların en çok yapmak istediklerinden birisi olan fotoğraf büyütme özelliği de gelmiş oldu.

İnstagram Zoom özelliği nasıl çalışır? sorusunun cevabı da aşağıda yer alıyor. Zoom özelliğini tanıtan aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz;

İlk incelediğimiz de aslında çok basit bir güncelleme gibi görünebilir. Ancak Multi touch (çoklu dokunma) instagram tarafında beklenen güncellemelerden bir tanesiydi. Bu zamana kadar belkide en büyük eksikliklerden birisi böylelikle giderilmiş oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.