Ana sayfa Sosyal Medya İnstagram’a Alım Satım için Yeni Araçlar Geliyor!

İnstagram’a Alım Satım için Yeni Araçlar Geliyor!

PAYLAŞ
İnstagram'a Alım Satım için Yeni Araçlar Geliyor!

Popüler fotoğraf paylaşım ağı İnstagram’a Alım Satım için Yeni Araçlar Geliyor! Yeni araçlar ile ticari hesapların en büyük sorunları ortadan kaldırılacak.

İnstagram kullanıcıları bilir. İnternette satış yapan bir çok kurum artık instagram üzerinden de satış yapıyor. Özellikle de butiklerin instagram üzerinden satış yapması her geçen gün daha da artıyor. Bazı kişiler tarafından sadece sosyal ağ olarak görülen instagram’ın özünde ticarette yatıyor. Ticari yönden bir çok yeni girişimin ortaya çıkması ve kullanıcıların bu tarz hesaplara ilgisi sonrasında İnstagram yönetimi harekete geçti.

İnstagram’a Ticaret için Yeni Araçlar Geliyor! İlk edinilen bilgilere göre getirilecek araçlar ile ilk olarak iletişim sorunu çözülmüş olacak. Bir çok ticari hesapta iletişim bilgileri genelde ürünlerin açıklamalarında yazıyor. Ancak kullanıcılar açıklamaları net bir şekilde okumadığı için iletişim sorunu da ortaya çıkmış oluyor. İnstagram’a yeni gelecek araçlar ile ilk olarak bu sorunun önüne geçilmiş olacak. Ticari hesaplarda kullanıcıların yönlendirdiği sitelere gitmeden instagram üzerinden tüm bilgilere ulaşılabilecek.

İnstagram’a Alım Satım için Yeni Araçlar Geliyor!

Yeni gelecek olan “Contact” butonu aracılığıyla da kullanıcılar ticareti hesaplarla sürekli iletişimde kalabilecek. Bu buton hem instagram dışına çıkılmamasını sağlayacak, hem de iletişime yeni bir anlayış getirmiş olacak. Bu butonu kullanan kullanıcılar işletme hesabına mail atabilecek, çağrı yapabilecek ya da mesaj atabilecek.

İnstagram'a Alım Satım için Yeni Araçlar Geliyor!

İlk olarak Avrupa’da karşımıza çıkacak olan özellik yaygınlaştığında instagram üzerindeki satışlar daha da artmış olacak. Gelecek aylar içerisinde Avustralya, Amerika gibi ülkelerde kullanıma girecek olan bu özellikler, ticarete ne gibi bir katkı sağlayacak hep beraber ilerleyen zamanlar da göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.