Ana sayfa Soru - Cevap İnternet Televizyonu (WebTV) Nedir?

İnternet Televizyonu (WebTV) Nedir?

PAYLAŞ

İnternet’in günümüzde önemli bir yer almasından dolayı İnternet Televizyonculuğuna büyük bir ilgi görülmüştür. Bu ilginin artmasıyla beraber yatırımlar yapılmaya başlandı. Televizyonlarda izlediğimiz kanallar İnternet’ten izlenebilir hale geldi, bağımsız hobi amaçlı sürekli 7/24 yayın yapan WebTV kanalları açıldı, her alana özel (futbol, müzik vs) WebTV açılmaya başlandı.

Ancak tabii ki bu gelişmenin bazı olumsuz sonuçları var. Örneğin İnternet Televizyonculuğu geliştikçe kaçak yayınlar yapılmasına olanak sağlandı. Özellikle günümüzde LigTV kaçak yayınları gittikçe artıyorİnternet Televizyonculuğu sektörü geliştikçe, İnternet Televizyonu açabilmek için hizmet veren firmalarda çoğaldı. İnternet Televizyonculuğu gittikçe gelişmekte ve İnternet vazgeçilmez olduğu sürece sürekli olarak İnternet Televizyonculuğu devam edecektir.

Internet Computer Laptop with Image Gallery

İnternet’in gelişmesiyle sadece İnternet Televizyonculuğu (WebTV) ilgi görmedi. WebRadyo diyede tanımlanan internet üzerinden açılan Radyo kanallarına ne demeli? WebRadyolar sayesinde bir çok markanın, bir çok grubun, bir çok kitlenin online bir radyosu oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.