Ana sayfa Apple iOS 10.0.3 Güncellemesi Çıktı!

iOS 10.0.3 Güncellemesi Çıktı!

PAYLAŞ
iOS 10.0.3 Güncellemesi Çıktı!

Yeni modeller ile beraber çıkan iOS 10 güncellemesindeki hataların çözümü için iOS 10.0.3 Güncellemesi Çıktı! İşte iOS 10.0.3 Güncellemesinin detayları.

Apple’ın yeni akıllı telefon modeller ile beraber kullanıcılarına sunduğu iOS 10’un yeni sürümü çıktı. iOS 10 güncellemesi sonrasında bir çok kullanıcı işletim sisteminde donmalar, hatalar vs. olduğunu söylüyordu.

Apple kullanıcılardan gelen geri bildirimler sayesinde bu hatalara karşı yeni bir güncelleme daha yayınladı. iOS 10.0.3 Güncellemesi Çıktı! Bir çok cihazda hata meydana gelmesi sonrasında Apple bu hataları çözmek adına çalışmalar yaptı. Sürüm numarasından da görülüyor ki Apple hatalara karşı bu güncellemeyi çıkartmış. Baktığımız zaman iOS 10.0.3’de yeniliklerden daha çok hatalara çözümler getirilmiş.

iOS 10.0.3 Güncellemesi Çıktı!

iOS 10.0.2 güncellemesinin çıkmasından dört hafta sonrasında karşımıza çıkan yeni güncelleme de Lightning kulaklıklardaki sorunlar giderildi. Bunun yanı sıra, iPhone 7 Plus modeli için portre modu isimli bir özellik geliyor. Bu mod sayesinde portre fotoğrafları artık daha canlı görünebilecek.

iOS 10.0.3 Güncellemesi Alan Modeller!

iOS 10.0.3 güncellemesini güncellemesi iPhone 7 Plus cihazlara getiriyor. Böylelikle Lightning kulaklık sorunu giderilirken portre modu da iPhone 7 Plus da kullanıma sunulacak. Portre modu ile daha canlı portreler çekmek mümkün olacak.

Güncellemenin şu an için tek modele gelmesinin sebebi muhtemelen bu modelde sıkıntılar biraz daha fazla olması. Ayrıca çift kamera iPhone 7 Plus’da yer aldığı için, bu güncelleme ile cihaz biraz daha ön planda tutulmuş.

iOS 10.0.3 Güncellemesi Çıktı!

iOS 10.0.3 Nasıl Yüklenir?

Apple’ın en yeni sürümünü iPhone 7 Plus cihazınıza yüklemek isterseniz Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi sekmelerini takip etmeniz gerekmekte. Daha sonrasında yaklaşık 1 dakika içerisinde güncelleme ekranınızda görünecek. Güncellemeyi indirerek kurabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, cihazınızın şarjının güncellemeyi yüklemek için yeterli düzeyde olması.

Güncelleme sonrasında kamera’ya girerek portre modunu seçmeniz yeterli olacak. Böylelikle iOS 10.0.3 ile beraber portre modunu da görmüş olacaksınız. Portre modu ile beraber çift kameranın tüm nimetlerinden faydalanıldığını söyleyebiliriz. Çekilen portre fotoğraflarının arkası bulanıklaştırılarak, ön planda tutuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.