Ana sayfa Apple iOS 10 ile iPhone Depolama Alanı Artıyor

iOS 10 ile iPhone Depolama Alanı Artıyor

PAYLAŞ
iOS 10 ile iPhone Depolama Alanı Artıyor

Geçtiğimiz günlerde Apple ürünleri için tanıtılan işletim sistemi iOS 10 ile iPhone Depolama Alanı Artıyor. Depolama alanında değişimler var.

Depolama alanı konusunda iOS 10 iddialı görünüyor: iOS 10 ile depolama alanı artacak! Apple WWDC 2016 etkinliğinde duyurulan iOS 10 işletim sisteminin depolama alanını arttırdığı görüldü.

Apple WWDC 2016 geliştirici konferansında iOS 10 tanıtılmıştı. Yenilikleriyle ve farklı özellikleriyle yeni işletim sistemi herkesin dikkatini çekmişti. Apple’ın yeni işletim sistemi iOS 10’un depolama alanlarını arttırdığı ortaya çıktı. Peki depolama alanları yeni sürümle ne kadar artıyor?

iOS 10 ile iPhone Depolama Alanı Artıyor

Apple’ın beklenen etkinlikte duyurduğu iOS 10 iPhone’larda depolama alanlarını arttırıyor. Şirket yeni sürümle beraber daha fazla depolama alanı iddia ediyor. iOS 10 Beta sürümünü yükleyen bir iPhone 6s Plus kullanıcısı telefonu 128GB olmasına rağmen depolama alanının artıp artmayacağını görmek için deneme yapmış.

Yeni işletim sisteminin Beta sürümünü iPhone 6s Plus’a yükleyen kullanıcı telefonun hafızasının 1GB kadar arttığını söylüyor.(121.83GB) iPhone model akıllı telefonlarda 16GB depolama alanları olanlar için güzel bir özellik denilebilir. Çünkü azda olsa boş yer sağlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.