Ana sayfa Apple iOS 10 Ne Zaman Çıkacak? iOS 10 Nasıl Yüklenir?

iOS 10 Ne Zaman Çıkacak? iOS 10 Nasıl Yüklenir?

PAYLAŞ
iOS 10 Ne Zaman Çıkacak?

Daha öncesinde beta olarak karşımıza çıkan Apple’ın yeni işletim sistemi iOS 10 Ne Zaman Çıkacak? iOS 10 Hakkında tüm detaylar haberimizde!

Apple’ın merakla beklediğimiz lansmanı gerçekleşti. iPhone 7’nin tanıtıldığı lansman ile beraber aynı zamanda yeni iOS sürümü iOS 10’da tanıtıldı. Daha öncesinde beta olarak karşımıza çıkan yeni işletim sistemi sürümü iOS 10 ile beraber neler değişecek?

iOS 10’da ne gibi özellikler var, iOS 10 ne zaman çıkacak? ve iOS 10 nasıl yüklenir gibi sorularınızın cevapları haberimizin detaylarında. Apple bugün eylül etkinliği ile karşımıza geldi. Apple’nin lansmanı ile beraber yeni iOS sürümü de karşımıza çıkmış oldu.

Apple’ın yeni akıllı telefonu, yeni Apple watch’u tanıtması ile beraber yeni iOS Sürümü de tanıtıldı. iOS 10 sürümünde bir çok detay karşımıza çıkacak. iPhone 7 ile beraber iOS 10’u kullanıcıların karşısına çıkarmak isteyen Apple, iOS 10’u kısa bir süre sonra karşımıza çıkaracak. Böylelikle iOS 10 iPhone 7 ile birlikte tam uyumlu şekilde karşılaşacak. iPhone 7’nin satışa çıkması ile beraber iOS 10’da kullanıma sunulacak.

iOS 10 Ne Zaman Çıkacak?

Apple’ın merakla beklediğimiz iOS Sürümü bugün yayınlanacak. Kısa bir süre önce beta olarak karşımıza çıkan yeni iOS sürümünde bir çok değişiklik karşımıza çıkacak. Özellikle de arayüz konusunda iOS 10’da büyük bir devrim gerçekleşiyor diyebiliriz. Apple’ın bugün ki lansmanı ile beraber iOS 10 ne zaman çıkacak sorusu da cevaplanmış oldu. Apple iOS 10 işletim sistemi sürümünü 13 eylül’de karşımıza çıkaracak.

Özellikle de Apple Store’un bakıma alınması sonrasında akıllara bir çok soru gelmişti. Daha sonrasında yeni Apple Watch’ların tanıtılması ile beraber de akıllara tekrardan iOS 10 Ne zaman çıkacak sorusu gelmişti. Bu sorusu da bu şekilde cevaplanmış oldu.

iOS 10 Nasıl Yüklenir?

Apple’ın yeni iOS Sürümü iOS 10 Nasıl Yüklenir? neler yapmak lazım. iOS 10’u yüklemek için yapmamız gereken işlem oldukça basit. Daha öncesinde bir çok iOS Sürümünü yüklemek için yaptıklarımızı yapacağız. Cihazımızda ayarlara giriş yapıyoruz. Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme adımlarını takip ettikten sonra yeni iOS 10 sürümünü gördüğümüz zaman yükle butonuna tıklıyoruz.

Bu işlemi yaparken cihazınızın şarj durumunun iyi olduğundan ve en az %50’den fazla olduğundan emin olun. iOS 10 Nasıl yüklenir sorusunun cevabı işte bu kadar basit.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.