Ana sayfa Apple Apple Kandırmış! iOS 10 Sistem Uygulamaları Silinmiyor

Apple Kandırmış! iOS 10 Sistem Uygulamaları Silinmiyor

PAYLAŞ
iOS 10 Sistem Uygulamaları Silinmiyor

Apple tarafından WWDC 2016 etkinliğinde duyurulan iOS 10’un sistem uygulamalarını silinip silinmeyeceği tartışılıyordu. Ancak iOS 10 Sistem Uygulamaları Silinmiyor

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Apple geliştirici konferansında duyurulan iOS 10 işletim sistemi için farklı yenilikler tanıtılmıştı. Bunlardan bir tanesi de sistem uygulamaları üzerinde etkisi. iOS 10 için gelen yeniliklerden en güzeli sistem uygulamalarını silebiliyor olması. Ancak tamamen silmiyor.

iOS 10 Beta sürümünü cihazlarına kuran kullanıcılar sistem uygulamalarını silmeyi denediklerinde uygulamanın silindiğine tanık olmuşlar. Ancak sistem uygulamaları sanıldığı gibi silinmiyor. Kullanıcı sadece uygulamanın kısayolunu ekrandan kaldırmış oluyor.

iOS 10 Sistem Uygulamaları Silinmiyor

iOS 10 Beta sürümünü yükleyen kullanıcı Mail uygulamasını silmeyi denemiş. Mail’in kısayolu ekrandan silinmiş. Ancak kullanıcı gerçekten cihazdan sildiğini sanıyor. Fakat tekrar aynı kullanıcı tekrar uygulamayı indirmek istediğinde App Store’a giriyor ve uygulama inmeden açılıyor. Ancak Apple kendi uygulamalarını cihazlarından silinmesine izin vermiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.