Ana sayfa Apple iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar Listesi!

iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar Listesi!

PAYLAŞ
iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar Listesi

iOS 11’in tanıtılması sonrasında akıllara, iOS 11 hangi cihazlara gelecek sorusu geldi. İşte soruya istinaden iOS 11 güncellemesi alacak cihazlar listesi!

Apple bugün düzenlediği WWDC 2017 etkinliğinde merakla beklenen yeni iOS sürümünü de tanıttı. iOS 11’in tanıtılması sonrasında iOS 11 Güncellemesi Hangi Cihazlara Gelecek? sorusu da sorulur oldu. Resmi olarak tanıtılmasının ardından çok kısa bir zaman geçen iOS 11, şimdiden gündeme düştü.

Bir çok farklı özelliklere yer verilen yeni iOS sürümü, farklı bir deneyim yaşatacak. Lakin iOS 10 ile kıyasladığımız da bir çok farklı özellik ve arayüzde değişiklik karşımıza çıkacak. Kullanıcıların merakla beklediği güncelleme ile beraber tasarımsal değişiklikler dikkat çekici düzeyde olmuş diyebiliriz. Zaten iOS 11, tanıtım sonrasında bir çok sosyal ağda en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

iOS 11 Güncellemesi Alacak Cihazlar Listesi!

iOS 11 güncellemesi hangi cihazlara gelecek? ya da iOS 11 güncellemesini alacak cihaz listesi neler soruları gelmeye başladı. İşte iOS 11 destekleyen ürün modelleri;

iPhone:  iPhone 7 / iPhone 7 Plus iPhone 6S / iPhone 6S Plus iPhone 6 / iPhone 6 Plus iPhone SE iPhone 5S

iPad: iPad Pro (10.5 inç) iPad 2017 iPad Pro (9.7 inç) iPad Pro (12.9 inç) iPad Air 2 iPad Air iPad mini 4 iPad mini 3

iPod: 6. nesil iPod Touch

Sizde iOS 11’i cihazınıza kurmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler oldukça basit. iOS 11 güncellemesini merak ediyor ve nasıl yapılacağını öğrenmek ediyorsanız şuradaki iOS 11 yükleme rehberimizi okuyabilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.