Ana sayfa Akıllı Telefon iOS 11 Konsept Videosu Yayınlandı

iOS 11 Konsept Videosu Yayınlandı

PAYLAŞ
iOS 11 Konsept Videosu Yayınlandı

Apple’ın bir süredir çalışmalarını yürüttüğü söylenen iOS 11’e dair bir sızıntı daha geldi. Apple fanları tarafından yapılan iOS 11 Konsept Videosu Yayınlandı!

Apple iPhone 7’lerin çıkışı sonrasında bir çok kullanıcı iOS 11 nasıl olacak? sorusunu sormaya başladı. Bu konuda resmi açıklama veya sızıntılar yok. Ancak baktığımız zaman konsept videolar şimdiden yayınlanmaya başladı bile.

Apple tarafında merakla beklenen iOS 11’in konsept videolarında yeni sürümün bir çok farklılığıyla geleceği dikkat çekiyor. iOS 11’e dair en bilinir sızıntılara göre, Apple’ın Watch saatlerinde kullandığı tasarım benzeri karşımıza çıkabilir. Bu durumda Apple Watch’lardaki dairesel tasarımda karşımıza çıkabilir.

iOS 11 Konsept Videosu Yayınlandı!

Aslında en heyecan verici nokta ise burada başlıyor. iOS 11 ile dairesel bir tasarım karşımıza çıkabilir. Dolayısıyla Apple yeni akıllı telefon modeli iPhone 8 ile beraber bu arayüzü tanıtabilir. Bu da oldukça büyük bir yenilik olacaktır.

Ekran konusunda ve aynı zamanda tasarımsal anlamda yeniliklerin olacağı söylenen cihazın iOS 11 ile gelmesi bir çok kullanıcıyı heyecanlandırıyor. Farklı tasarıma sahip bir cihazın, farklı bir konseptle gelmesi, sektörde büyük bir etki yaratabilir.

Samsung, Galaxy S8’e dair sızıntıları şuradaki haberimizde sizlerin karşısına çıkarmıştık. Bu sızıntılar ile beraber rakip olan Apple’ın da büyük yenilikler yapması düşünülüyor.

Apple, Samsung Galaxy S8 karşısına iPhone 8 ve farklı arayüz ile çıkarsa, kullanıcılar iOS tarafına yönelebilir. Analistlere göre iPhone 8 bir önceki cihazlara göre oldukça farklı olacak. Bu durumda Apple büyük bir avantaj kazanmış olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.