Ana sayfa iOS iOS 13 Uyumlu Cihazlar Tam Liste

iOS 13 Uyumlu Cihazlar Tam Liste

PAYLAŞ
iOS 13 Uyumlu Cihazlar Tam Liste

Merakla beklenen Apple geliştiriciler konferansı WWDC 2019 nihayet gerçekleşti. iOS 13 Uyumlu Cihazlar Tam Liste merakla bekleniyordu. İşte detaylar.

Konferansta en dikkat çeken sunumlardan bir tanesi de, Apple’ın iOS 13’ü tanıtmasıydı. iOS 13 tanıtıldıktan sonra bir çok Apple kullanıcı tarafından merakla beklenen soru: iOS 13 hangi cihazları destekliyor? sorusuydu.

Apple her yeni işletim sistemi ana sürümü ile beraber aslında eski modellere desteğini de çekiyor. WWDC 2019‘da tanıtılan iOS 13 Uyumlu cihazlar listesi baktığımız zaman bir çok cihazı destekliyor. Sizlerde cihazınızın iOS 13 ile uyumlu olup olmadığına aşağıdan bakabilirsiniz. İşte merak edilen o liste ve detaylar.

iOS 13 Uyumlu Cihazlar Tam Liste

iOS 13 Uyumlu iPhone modelleri listesi: iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPod Touch 7. jenerasyon

iPhone modellerinin yanı sıra, bir çok kullanıcı iOS 13 uyumlu cihazlar listesinde neden iPad modelleri yer almıyor sorusunu sordu. Apple WWDC 2019 ile beraber artık iPhone ve iPad cihazlarının işletim sistemlerini ayırdı. iPad modelleri artık iPadOS işletim sistemleri ile karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.