Ana sayfa iOS iOS 7.1 Beta’da Yapılan Değişiklikler

iOS 7.1 Beta’da Yapılan Değişiklikler

PAYLAŞ

Apple’ın geçtiğimiz yıl duyurduğu iOS 7 mobil işletim sistemi çok sayıda hata ile kullanıcılara dağıtılmıştı. Genel olarak iOS tarafının sıkça gündeme getirdiği stabillik ve performans kayıpları yaşatan iOS 7 güncelleştirmesi sonrası büyük bir iyileştirme paketi bekleniyordu.

Bu beklentileri karşılayacak şekilde geliştiricilerin kullanımına sunulan iOS 7.1 Beta 4’ün büyük ölçüde genel kullanıma hazır olduğu bilgisi geliştirici tarafından gelen bilgiler arasında. Sistemin genel performans ve stabilitesinin büyük ölçüde iyileştirildiği söyleniyor.

Diğer yandan yapılan bazı tasarımsal değişiklikler de var. Bunların ilki kilit ekranında karşımıza çıkıyor. “kilidi açmak için kaydırın” ibaresinin daha belirgin olması için kullanılan efektlerin değiştirildiğini iOS 7.1 Beta 4’te görüyoruz. Numara giriş ekranında da yeni bir numara girerken bu numarayı kayıt etmek için eklenen yeni bir buton var. Ülkemizde kullanılamasa da Siri’de iyileştirmeler yapıldığı bilgisini de verelim.

iOS 7.1 Beta 4’te önemli bir hata ortaya çıkmazsa iOS 7.1 Final sürümünün Mart ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

 

1 YORUM

  1. yeni güncelleme yaptım. güncelleme yaparken ekran dondu ve öyle kaldı . telefonun üst tuşu bozuk olduğu içinde restart yapamıyorum . itunes e de bağlanamıyorum telefonun şifresi olduğu için . jailbreak programlarıda açmama yardımcı olmuyo şifre var diye . ne yapmam gerekiyo yardımcı olurmusunuz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.