Ana sayfa Apple Apple iOS 9.3.1 Güncellemesi Yayınlandı

Apple iOS 9.3.1 Güncellemesi Yayınlandı

PAYLAŞ

Apple hataları düzeltmek için iOS 9.3.1 güncellemesini yayınladı. Apple iOS 9.3.1 Güncellemesi Yayınlandı. İşte hatalara karşın yayımlanan güncelleme detayları.

Mobil dünya pazarlarının başında gelen en ünlü mobil cihaz şirketlerinden Apple, yayınladığı güncelleme ile birçok hataya sebep olmuştu. Apple şirketi hataları düzeltmek için iOS 9.3.1 güncellemesini yayınladı. Art arda güncelleme yayınlayan Apple şirketi yayınladığı birkaç güncelleme yüzünden binlerce kişiden şikayet aldı.

Daha on gün önce yayınlanan  güncellemesinden sonra Apple bugün de iOS 9.3.1 güncellemesini yayınlamış durumda. Apple şirketi neden bu kadar hızlı güncelleme yayınladı ? diye sorarsanız geçtiğimiz günlerde yayınlanan 9.3 güncellemesi ile başta safari olmak üzere birçok hata bulundu. Üstelik bu hatadan ciddi sayıda iOS kullanıcısı etkilendi. Apple şirketi yetkilileri günlerdir hatalar üzerinde çalışmaktaydı.

Bugün içerisinde gelen iOS 9.3.1 güncellemesi ile şimdilik hatalar son bulmuş gibi gözüküyor.  Ancak Apple’in daha farklı bir sorunu var. Apple şirketi bir hatayı düzelttiği zaman, başka bir hata meydana geliyor. Şimdiki güncelleme ile Safari ve birkaç uygulamada bulunan hatalar düzeltilmişe benziyor. İlerleyen zamanlarda yeni hatalar ile de karşı karşıya olabiliriz. Şimdilik kullanıcılar tarafından belirtilen bir hata mevcut değil.

Apple iOS 9.3.1 Güncellemesi Yayınlandı – Nasıl Yükleriz

Apple tarafından resmi olarak yayımlanan güncellemeyi, diğer güncellemeler de olduğu gibi Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi sekmelerini takip ederek yükleyebilirsiniz. Yaklaşık 10 saniye bekledikten sonra en güncel sürümün ekrana geleceğini göreceksiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.