Ana sayfa Apple iOS 9.3.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 9.3.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

PAYLAŞ
iOS 9.3.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

Geliştiriciler için Apple cihazlara özel iOS 9.3.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı! iOS 9.3.3 beta 2 hakkında detaylar haberimizde.

Apple, iOS 9.3.3 sürümü için yeni bir beta güncellemesi yayınladı. iOS 9.3.3 beta 2 güncellemesi Apple tarafından dağıtıma sunuldu. Peki yeni güncelleme hangi yeniliklerle geliyor? Neler sağlıyor?

WWDC 16 etkinliğinde tanıtılacak olan iOS 10’dan önce Apple, iOS 9.3.3 beta sürümü yayınladı. Apple’ın yeni iOs 9.3.3 beta güncellemesini OTA üzerinden Apple geliştirici merkezi ve halka açık olan beta yazılım programı üyeleri indirebiliyor. Aynı zamanda yeni güncelleme 9.7 inçlik iPad Pro cihazı için ilk beta özelliğini taşıyor.

iOS 9.3.3 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı!

Geçtiğimiz aylarda Apple’ın yayınladığı beta sürümünden dolayı bazı Apple kullanıcılarından iPad Pro cihazları için şikayetler gelmişti. Kullanıcılar güncellemenin tamamlanmasının ardından cihazlarının tamamen kullanılamaz hale geldiğini belirtmişlerdi. Hal böyle olunca Apple güncellemeleri tabletler için biraz beklemeye almıştı.

Yeni güncelleme yine sistemin altyapısını hedef alıyor. Kullanıcıların belirttiği şikayetlerin düzeltilmesi adına gelen yeni güncelleme iOS 9.3.3 beta 2, hataların düzeltilmesiye birlikte performans anlamında da ön plana çıkıyor.

iOS 9.3.3 Beta 2 Nasıl Yüklerim?

iOs 9.3.3 beta 2 güncellemesini yüklemek için cihazınızda UDID kaydı olması gerekiyor. Bu kayda sahip olan cihazlar Apple geliştirici sayfasından IPSW dosyasını indirerek, iTunes üzerinden kurabilirler.

iOS 9.3.3 Beta 2 güncellemesini alan cihazlar şu şekilde: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, iPad Pro (9.7 inç), iPod touch 5.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.