Ana sayfa Apple Apple iOS 9.3.3 Beta 3 Yayınlandı!

Apple iOS 9.3.3 Beta 3 Yayınlandı!

PAYLAŞ
Apple iOS 9.3.3 Beta 3 Yayınlandı!

Apple tarafından merakla beklenen Apple iOS 9.3.3 Beta 3 Yayınlandı! iOS 9.3.3 Beta 3 sürümü neler getiriyor? Hangi platformlar için gelecek. İşte detaylar!

Her zaman kullanılan cihazın güncel yazılıma sahip olması cihazın sağlığı için önemli bir konudur. Güncellemenin son sürümleri çıkar çıkmaz cihazlarını güncelleyenlerde vardır. Bazı kullanıcılarda güncelleme çıktığı an cihazlarına kurarlar ve en erken zamanda kullanmak için beta sürümlerini yüklerler.

Apple iOS 9.3.3 Beta 3 Yayınlandı!

Apple da bu kullanıcıları yakından ilgilendiren üç beta sürümü yayınladı. Yayınlanan beta sürümleri iOS, OSX ve tvOS için geldi. Apple geliştirici konferansı WWDC 2016’da tanıtılan iOS 10 sürümünden önce iOS 9 için yeni güncelleme yayınlandı. iOS 10 gelene kadar iOS 9 kullanacak kullanıcılar için iOS 9.3.3 Beta 3 yayınlandı.

Mobil platformlar için iOS 9.3.3, masaüstü için OS X 10.11.6 ve televizyon için tvOS 9.2.2 sürümleri yayınlandı. Ayrıca Apple Watch akıllı saat içinde watchOS 2.2.2 güncellemesini yükleyebilen olmadı. watchOS 2.2.2 nin Apple tarafından kaldırıldığı düşünülüyor.

Yeni güncellemeyle beraber fazla bir değişiklik olmadı. Sürümün önceki betalarındaki hatalar üzerinde yoğunlaşıldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.