Ana sayfa Oyun iOS için Super Mario Run Çıkış Tarihi Belli Oldu!

iOS için Super Mario Run Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ
iOS için Super Mario Run Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Apple’ın yeni nesil iPhone modellerini tanıttığı etkinlikte karşımıza çıkan iOS için Super Mario Run Çıkış Tarihi belli oldu. İşte Super Mario Run ve detayları.

iOS kullanıcılarının merakla beklediği oyunlar arasında yer alan Super Mario Run’ın çıkış tarihine dair yeni bilgiler geldi. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus etkinliğinde karşımıza çıkan Super Mario, Nintendo tarafından yapılan duyuru sonrasında tekrar geliyor denildi.

Super Mario Run adıyla iOS kullanıcılarına sunulacak olan oyun, merakla bekleniyordu. Nintendo’nun yıllar önce çıkardığı ve hala daha sıkılmadan oynanan Super Mario, iOS platformunda yer alacak. Etkinlikte ne zaman çıkacağına dair net bir tarih verilmemişti. Durum böyle olunca da firmaya baskılar arttı. Hatta sosyal medya üzerinden çıkış tarihine dair bilgi alabilmek için hashtagler bile açılmıştı.

iOS için Super Mario Run Çıkış Tarihi!

Sızıntılar ile beraber gelen bir kaç bilgiyi derlediğimiz zaman iOS için Super Mario Run Çıkış Tarihi belli oldu demek mümkün. iOS cihazlara gelmesi planlanan Super Mario Run, 15 aralık tarihinde karşımıza çıkacak.

App Store’da 10 Dolar fiyat etiketiyle yer alacak olan oyun, 151 ülke de 10 farklı dil seçeneği ile karşımıza çıkacak. Dil seçenekleri arasında Türkçe’nin yer almaması üzse de, oyunun iOS 8.0 üzeri cihazlarda oynanabileceğini de belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.