Ana sayfa Oyun iOS için Super Mario Run Sonunda Çıktı!

iOS için Super Mario Run Sonunda Çıktı!

PAYLAŞ
iOS için Super Mario Run Sonunda Çıktı

App Store’a gelmesi merakla beklenen oyun nihayet çıktı. Merakla beklenen yeni Nintendo oyunu iOS için Super Mario Run Sonunda Çıktı! İşte detaylar.

Apple’ın geçtiğimiz aylarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin tanıtım lansmanında karşımıza çıkan Super Mario Run için merakla beklenen haber nihayet geldi. Super Mario Run’ın iOS platformunda karşımıza çıkacağı söyleniyordu.

Nintendo’nun bu günlere gelmesine büyük katkısı olan Super Mario Run, App Store’da kullanıcılara sunuldu. Klasik Mario’ya göre bir takım farklılıkların yanı sıra grafik iyileştirmelerinin de yer aldığı Super Mario Run, toplamda 9 farklı dünyadan oluşuyor. Her birinde farklı farklı maceraya yer veren Nintendo, 3 modu ücretsiz sunuyor.

iOS için Super Mario Run Sonunda Çıktı!

Oyun içerisinde farklı farklı modlarla oynamak mümkün. 3 mod ücretsiz sunuluyor dedik. Ancak bunun dışında farklı modları oynamak isterseniz de oyun içerisinde 10 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekmekte. Daha öncesinde duyurulan bu ödemeyi yaptıktan sonra oyundaki tüm maceraları deneyebiliyorsunuz.

Nintendo’nun Pokemon Go’dan sonra büyük bir çıkış yapması planlanan yeni oyunu Super Mario Run ayrıca ne zaman Android’e çıkar hiç bir açıklama yok. Ancak iOS platformuna baktığımız zaman oyunun kısa bir süre içerisinde 1 milyar indirme sayısına sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu sayıya ne kadar sürede ulaşır bilinmiyor.

Super Mario Run iOS Cihazlara Nasıl indirilir?

Super Mario Run neredeyse bütün ülkelerde aynı anda çıktı. Bu yüzden de aslında büyük bir rekora koşabilir. Super Mario Run iOS cihazlara nasıl indirilir sorusunun cevabına gelirsek, şuradaki linke tıkladıktan sonra cihazınıza indirebilirsiniz.

Direk mobil cihazınızda App Store’a girip, arama alanına Super Mario Run yazmanız yeterli. Oyun yaklaşık 200 MB boyutunda. Bu yüzden oyunu indirmek için yeterli depolama alanına sahip olmanız gerekecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.