Ana sayfa Mobil iPad Air 2 Bükülme Testi – Video

iPad Air 2 Bükülme Testi – Video

PAYLAŞ

16 Ekim tarihinde düzenlenen etkinlikte duyurulan yeni iPad Air 2 ve iPad mini 3 Retina modelleri satışa çıktı. Ülkemizde de satışa çıkan bu yeni tabletlere ilişkin ilk videolar da video paylaşım sitelerinde ortaya çıkmaya başladı. Şimdiye kadar piyasaya sürülen en ince tablet bilgisayar olma özelliğini taşıyan iPad Air 2, üstün teknik özellikleri ile tablet bilgisayar pazarında zirveye oturdu.

Ülkemizde 1449 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkacak olan iPad Air 2 modeli oldukça ince. Ancak tabii ki ince olması bazı olumsuz özellikleri de beraberinde getiriyor. iPhone 6 Plus hakkındaki bükülme videolarını sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise iPad Air 2’ye ilişkin ilk bükülme videosu ortaya çıktı. Videodan önce eğer iPad Air 2’nin teknik özelliklerine göz atmak isterseniz, iPad Air 2 Duyuruldu, İşte Tüm Özellikleri başlıklı haber sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. iPhone 6 Plus’ın ne kadar kolay büküldüğünü hatırlamak için ise iPhone 6 Kolayca Bükülebiliyor! başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Sadece 6.1 mm kalınlığa sahip olan iPad Air 2, tamamen metal bir gövdeye sahip. Durum böyle olunca tabii ki bir bükülme problemi ortaya çıkıyor. iPhone 6 Plus kadar tehlikeli olmasa da cihazın çok hassas olduğunu, kolayca bükülebilmesinden anlıyoruz. Bakalım sizler de iPad Air 2’nin oldukça kolay bir şekilde büküldüğüne ikna olacak mısınız? İyi seyirler ;

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.