Ana sayfa Apple Apple iPad Pro 2 Görselleri Sızdırıldı!

Apple iPad Pro 2 Görselleri Sızdırıldı!

PAYLAŞ
iPad Pro 2 Görselleri Sızdırıldı

Apple tarafından sızıntılar gelmeye devam ediyor. iPhone 7’den sonra şimdi de iPad Pro 2’ye dair sızıntılar karşımıza çıktı. iPad Pro 2 görselleri sızdırıldı.

Apple akıllı telefon pazarında yakaladığı başarıyı tablet üretimi yaparakta tablet sınıfında devam  ettiriyor. Teknoloji devi Apple’ın uzunca zamandır çalıştığı iPad Pro’nun yeni versiyonda dair sızıntılar gelmeye başladı geçtiğimiz günlerde AppleInsider haberine göre iPad Pro 2 ile beraber bir önceki modele göre Bir çok yenilik kullanıcının karşısına çıkacak şimdi tedarikçi tarafından sızdırıldı söylenen görsellere göre tasarım anlamında farklılık görünmesede donanım anlamında bir çok farklılık kullanıcıların karşısına çıkacak.

Apple’ın tablet sınıfında yakaladığı başarıyı iPad Pro modeli ile devam ettirmek istemesi sonrasında karşımıza çıkan yeni modellerde üstün donanım ve işletim sitemindeki düzenlemeler Apple’ın bu sınıfta da başarılı olacağını göstermişti.

iPad Pro 2 Görselleri Sızdırıldı

İddialara göre ikinin en büyük tedarikçilerinden bir tanesinin yayınladığı fotoğraflarda iPad Pro 2 modeli karşımıza çıkıyor. Şu anda Çinli tedarikçi tarafından yayınlanan fotoğraflarda sadece ayarlar sekmesi görünüyor ayarlar sekmesi dışında fotoğrafların yeni iPad Pro 2 hakkında başka detaylar içerdiğini söylemek oldukça zor. Ancak baktığımız zaman diğer iPad modellerine göre model numarasında farklı bir numaralandırma düzeni kullanılmış.

Apple iPad Pro 2 görselleri sızdırıldı!

iPad Pro 2 Çıkış Tarihi ve Fiyatı!

Sızdırılan görsele baktığımız zaman 12 GB’lık bir dahili depolama alanında da görüyoruz bu görüntüye bakılırsa söz konusu cihazın iPad Pro 2 test cihazı olduğunu da söyleyebiliriz.
Cihaz hakkında bir diğer söylenti ise iPad Pro 2 çıktığında iOS 10’un en yeni beta versiyonuyla kullanıcıların karşısına çıkacağı söylentileri. Henüz çıkış tarihi belli olmayan iPad Pro 2’nin beklenenden daha fazla ilgi göreceğini de söyleyebiliriz. Cihazın çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi sızıntılar ilerleyen zamanlarda karşımıza çıkacaktır. Bu yüzden daha detaylı bilgi için sızıntıların gelmesini bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.