Ana sayfa Mobil iPad Pro / iPad Air Plus Maketinin Videosu Yayınlandı

iPad Pro / iPad Air Plus Maketinin Videosu Yayınlandı

PAYLAŞ

Yeni bir iPad çıkacağına ilişkin söylentileri sizlere daha önce aktarmıştık. Şimdi ise YouTube’da ortaya çıkan yeni bir video bu söylentileri tekrar gündeme getirdi. Haber içerisinde, bulabileceğiniz videoda iPad Air Plus veya iPad Pro olarak adlandırılacak olan cihazın maketine ait videoyu ve diğer Apple cihazlarla ile karşılaştırmasını görebilirsiniz.

Daha önce paylaştığımız haberde cihazın teknik bilgilerine ait bir şablon yer alıyordu. İlgili habere iPad Pro’ya Ait Olan Bir Resim Basına Sızdı başlığından ulaşabilirsiniz.

Burada beni meraklandıran asıl şey, sıradan bir YouTube kullanıcısının böyle bir videoyu nasıl yayınlayabildiği. Açıkcası son zamanlarda Apple’ın artık çeşitli yayın organlarına bilerek ve isteyerek piyasaya çıkmamış ürünleri hakkında bilgi verdiğini düşünüyorum. Böylelikle kullanıcıların tepkini ve beğenip beğenmediğini görebiliyor.

İlk etapta iPad Pro olarak adlandırılan cihaza alternatif bir isim olarak iPad Air Plus dile getiriliyor. Hangi isim olacak, böyle bir tablet gerçekten var mı yok mu herhangi bir netlik yok. Ancak çoğu yayın kuruluşu sürekli olarak dev ekranlı iPad hakkında haberlere yer veriyor.

12.2 inç ekran, 4K çözünürlük, 7 mm incelik ve Apple A9 yonga seti, yeni iPad ile ilgili beklenen teknik özellikler arasında. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Böylesine büyük ekranlı yeni iPad ile ilgili yorumlarınızı merak ediyoruz. İyi seyirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.