Ana sayfa Apple Apple iPad Pro’nun Fiyatı Açıklandı!

Apple iPad Pro’nun Fiyatı Açıklandı!

PAYLAŞ

Apple şirketinin 21 mart tarihinde yeni iPhone modeli ile birlikte tanıtacağı tablet modeli Apple iPad Pro’nun Fiyatı Açıklandı

Apple şirketinin 21 Mart tarihinde tanıtacağı cihazlar insanlar tarafından bir hayli heyecanlı olarak beklenmekte. 21 Mart tarihinde yapılması beklenen etkinlik öncesinde iPad Pro’nun fiyatı açıklandı. Yeni yayınlanacak olan 4 inçlik iPhone’un yanı sıra ayrıca düzenlenecek olan etkinlikte 9.7 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan iPad Pro’da tanıtılacak. Çıkardığı modelleri ile insanlar tarafından oldukça beğenilen ve sevilen Apple şirketi, bu yıl yayınlayacağı cihazları ile de gündemden düşmüyor.

Apple iPad Pro Teknik Özellikleri!

İlk yayınlanan versiyonunda olduğu gibi dört adet hoparlör ile gelen 9.7 inç lik ekrana sahip olan iPad Pro, A9X işlemciye sahip. Apple şirketi 3 GB Ram ile gelen yeni iPad Pro modelinde kalem desteğini devam ettirmiş. 9.7 inçlik ekrana sahip olan iPad Pro, 12 megapiksel kameraya sahip. Kamerasının en bilinen özelliği ise 4K kayıt yapabilmesi. 9to5mac’in haberine göre iPad Pro’nun giriş seviyesi modeli 599 dolar. 32 GB kapasiteli bu modelin yanı sıra 64 ve 128 GB’lık modellerde mevcut. 64 ve 128 GB modellerin fiyatları şimdilik mevcut değil.  16 GB’lık giriş seviyesinin kaldırılması insanlar tarafından çok sevileceğe benziyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.