Ana sayfa Mobil iPad Pro’ya Ait Olan Bir Resim Basına Sızdı

iPad Pro’ya Ait Olan Bir Resim Basına Sızdı

PAYLAŞ

Neredeyse 2013 yılından beri hakkında dedikodular hiç bitmeyen Apple‘ın yeni ürünü 12.9 inçlik büyük boy tablet bilgisayar iPad Pro ile ilgili Japon bir MAC dergisi tarafından yeni çıkacak cihaz hakkında bilgiler sonunda piyasaya sızmış oldu.

MAC Fan isimli derginin 2015 yılı içinde çıkacak olan yeni sayısında piyasaya çıkacak iPad modelinin isminin iPad Pro veya iPad Air Plus olacağı yönünde söylentiler yer alıyor.

Daha önce yine bu konu hakkında ortaya çıkan bir söylentiyi Apple’dan Dev Ekranlı Tablet : iPad Pro başlığında sizlerle paylaşmıştık. Tekrar tekrar gündeme gelmesi ve aşağıdaki gibi bir şablonun basına sızması, iddiaların doğru olma ihtimalini son derece artırıyor.

ipad-pro-plan-ve-tasarimlari

LCD ekran olarak yeni iPad‘in üzerinde uzun süredir devam eden dedikodular arasında yer alan 12.2 inçlik bir ekranla üretileceği söylentileri de MAC Fan dergisinin tekrar vurguladığı bir detay olarak ortaya çıkıyor. iPad Pro boyut olarak ise 305.11 mm x 220 .8 mm x 7 mm boyutları veriliyor.

Sızan bilgiler arasında yeni iPad‘lerin işlemci olarak daha önceleri iPad Air 2‘deki AX8 işlemci ile değil, daha yeni bir teknolojiye sahip AX9 işlemci ile piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Yayınlanan bu teknik özelliklere ek olarak cihazın çıkış tarihi olarak 2015 yılının Nisan ve Haziran ayları olacağı bilgisi veriliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.