Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 2G iPhone 7’den Daha Pahalı Satılıyor!

iPhone 2G iPhone 7’den Daha Pahalı Satılıyor!

PAYLAŞ
iPhone 2G iPhone 7'den Daha Pahalı Satılıyor!

Yeni nesil akıllı telefon modelleri cep yakarken eski modeller daha da yakıyor. iPhone 2G iPhone 7’den Daha Pahalı Satılıyor! İşte 1.nesil iPhone’un parası.

Apple’ın geçtiğimiz günlerde çıkarmış olduğu yeni iPhone modelleri ile bir çok kullanıcı tarafından oldukça pahalı denildi. Kullanıcıların pahalı dediği iPhone 7’den sonra ilk çıkan iPhone Modelleri şu anda ne kadara satılıyor? sorusu karşımıza çıktı.

Biliyorsunuz ki bir çok tüketici eski model cihazları saklayarak koleksiyona saklıyor. Özellikle de koleksiyoncular bu cihazları oldukça uçuk rakamlara satın alabiliyor. Apple bu zamana kadar iPhone 7 modeline kadar bir çok cihaz üretti. Ancak aralarında en pahalı olanlarına baktığımız zaman 1. nesil iPhone modelleri neredeyse araba fiyatına satılıyor.

iPhone 2G iPhone 7’den Daha Pahalı Satılıyor!

Bu zamana kadar hiç hat takılmamış, aktif edilmemiş hatta kutusu dahi açılmamış iPhone 1.nesil – 2G 6.900 dolara satışa sunulmuş durumda. iPhone 2G iPhone 7’den Daha Pahalı olarak eBay ve benzeri internet sitelerinde satışa çıkınca görenler bir daha baktı. Lakin ilanlara bakıldığı zaman en ucuz eski model iPhone 2.000 TL’den başlarken, en pahalısı 60 bin TL’ye kadar uzanıyor. Satıcı cihazı özel kutuda sakladığını belirtiyor. Ayrıca tek olarak satmıyor. Özel cam kutuda 2 tane iPhone 1.nesil 60 bin TL’ye satışa çıkmış durumda.

İlk Nesil iPhone'lar Tam 60 Bin TL'ye Satılıyor! deee tee

Apple’ın bir diğer akıllı telefon modeli ise 1.000 dolara satılıyor. Kullanıcılar bu fiyattan satış yaptığını belirtirken aynı zamanda cihazların 0 olduğunu da belirtiyor. Ayrıca indirimli fiyatıyla Apple’ın ilk nesil 16 GB modeli de 8.499 dolara satılııyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.