Ana sayfa İnceleme iPhone 5s ve iPhone 5 Karşılaştırma Videosu

iPhone 5s ve iPhone 5 Karşılaştırma Videosu

PAYLAŞ

Kısa bir süre önce Apple iPhone 5s İncelemesi başlığın incelediğimiz Apple’ın en güncel akılı telefonu olan iPhone 5s ile bir önceki neslin amiral gemisi iPhone 5’i karşılaştırıyoruz.

Her yıl önceki tasarımlarına belirli ölçülerde sadık kalan Apple’ın bir önceki nesil akıllı telefonu iPhone 5’in iPhone 5s karşısındaki mücadelesine bu videomuzla şahit olabilirsiniz.

Şu sıralar yükselen döviz kuruyla birlikte iPhone 5s’in fiyatı size yüksek geliyorsa, ancak Apple dünyasına giriş yapmak istiyorsanız kafanızdaki soru işaretlerinin büyük bir bölümün ortadan kaldırabilecek olan bu video bize iPhone 5’in halen daha güncelliğini koruduğunu ve günlük kullanımlarda cihazın hala daha ne kadar başarılı olduğunu ispatlıyor.

Videoda da belirtildiği gibi Apple 64-bit mimarili işlemciyi vurgulasa da cihazın duyurulmasının üzerinden 4 ay gibi bir süre geçmesine rağmen halen daha 64-bit’e özel bir uygulama geliştirilmiş değil. Apple’ın kendi uygulamalarında bile böylesine özel bir deneyim sunulmuyor.

Özellikle aşağıdaki konular hakkında iki cihazı merak ediyorsanız bu videomuz tam size göre.

  • Fotoğraf ve Video kalitesi
  • Oyun açılış hızları
  • Uygulama açılış hızları
  • Açılış – Kapanış hızları

Uygulama açılış hızları, performans ve kamera testi olarak 3 aşamada ele aldığımız karşılaştırma videomuzu yukarıdan izleyebilirsiniz. Karşılaştırmayla ilgili eklemek istediklerinizi ve yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz. İyi seyirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.