Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 5Se Kutusu Diye Paylaşılan Fotoğraf Troll Çıktı

iPhone 5Se Kutusu Diye Paylaşılan Fotoğraf Troll Çıktı

PAYLAŞ

Apple’ın yeni çıkacak cihazı hakkında bir çok iddia ortaya atıldı. En son olarak bir kutu fotoğrafı paylaşıldı. iPhone 5Se Kutusu Diye Paylaşılan Fotoğraf Troll Çıktı

Türkiye’de bazı haber sitelerinde belki de okumuşsunuzdur. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan haberlerde iPhone 5SE’ye ait olduğu iddia edilen bir kutu fotoğrafı yayınlandı. Fotoğraf adeta fenomen haline geldi. Öğle saatlerinde internet alemine düşen kutu fotoğrafı, herkesi şaşırtarak, gerçek iPhone 5Se kutusuy muş gibi her yerde yayıldı. iPhone 5Se hakkında bir çok iddia ortadayken bu şekilde bir fotoğrafın gündemde yer alması, kullanıcıları heyecanlandırdı. Bir çok haber sitesinde paylaşılan bu fotoğraf, öylesine montajlanmıştı ki, görenler gerçek iPhone 5SE kutusu olduğuna inandı.

iPhone 5SE’ye ait olduğu iddia edilen Fotoğraflar yayınlandıktan yaklaşık 1-2 saat sonunda PhoneArena tarafından “fotoğrafların sahte” olduğu konusunda açıklama geldi. İlk olarak PhoneArena’da yer alan bu fotoğraftan dolayı, sitenin yetkilileri özür diledi. Apple’ın yeni nesil cihazının henüz ismi bile konulmamışken, bu şekilde bir görüntü tabii ki bir çok kullanıcıyı heyecanlandırdı. Öncelikle iPhone 6C adıyla çıkacağı belirtilen cihaz, daha sonrasında “SE” ismiyle, en son olarak ta iPhone 5Se adıyla karşımıza çıkacağı konusunda iddialar ortada dolanıyor. Cihazın isminin iPhone 5Se olmasının ihtimalleri çok.

iPhone 5Se KutuuKutu fotoğrafında da iPhone 5Se yazması, belki de bilinçli yapılan bir troll olabilir. iPhone’un yeni modellerine eklenecek, iPhone 5se‘nin tanıtım tarihi ise henüz kesin değil. Ancak güvenilir kaynaklardan öğrendiğimize göre, cihaz 18 Mart’ta değil 21 Mart’ta tanıtılacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.