Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 6 için Pilli Kılıf : Mophie Juice Pack

iPhone 6 için Pilli Kılıf : Mophie Juice Pack

PAYLAŞ

Pilli kılıflar akıllı telefonların vazgeçilmezi. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için Mophie firması, Juice Pack adını verdiği iPhone’a özel pilli kılıfını duyurdu. İki farklı modele sahip olan Juice Pack pilli kılıf, hem iPhone 6 hemde iPhone 6 Plus için özel olarak geliyor.

Henüz ön sipariş aşamasında olan Mophie Juice Pack pilli kılıf, iPhone 6 için Juice Pack Air modelini, iPhone 6 Plus için ise Juice Pack Plus model ismini taşıyor. Mophie pilli kılıflar henüz ön sipariş aşamasında. Fiyatları biraz el yakacak türden olsa da pilli kılıf konusunda kaliteden ödün vermemek gerekiyor. iPhone 6 için Juice Pack Air pilli kılıf 99 dolara, iPhone 6 Plus için Juice Pack Air pilli kılıf 119 dolardan satın alınabilecek. Henüz ön siparişte olduğu için fiyatları ilerleyen dönemlerde artabilir. Juice Pack pilli kılıflar 3 farklı renk seçeneği ile iPhone 6 modellerine tam olarak uyum sağlayabiliyor. Siyah, beyaz ve altın sarısı renge sahip olan pilli kılıflar, şık ve ince olma iddiasını taşıyor.

iPhone 6 Pilli Kılıf Renkleri

 

iPhone 6 için olan Juice Pack Air pilli kılıf, cihazı sıfırdan %100’e yani tam şarj edebiliyor. iPhone 6 Plus için olan Juice Pack Plus ise cihazı bir kere tamamen şarj ediyor daha sonrada %20 şarj edebiliyor. Kılıflar takılıyken Lightning kabloyu takmakta herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Şarj işlemini başlatmat için kılıfın arkasındaki tuşu aktifleştirmeniz yeterli.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.