Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 6 Plus Kamerasında Bulanıklaşma Sorunu!

iPhone 6 Plus Kamerasında Bulanıklaşma Sorunu!

PAYLAŞ

Büklüm büklüm bükülen iPhone 6 Plus bu sefer çok farklı bir sorunla gündemde. Yeni sorun iPhone 6 Plus’ın kamerasıyla ilgili. Daha önce bükülen iPhone 6 Plus’lara iPhone 6 Kolayca Bükülebiliyor! başlığımızda yer vermiştik. Bükülmeyle ilgili Apple bir düzenleme yapmadı. iPhone 6 serisinin bir diğer önemli sorunu ise donma ve takılma problemleri. Bu soruna ise iPhone 6’da Donma ve Takılma Şikayetleri Artıyor! başlığımızda yer vermiştik.

Bükülme fiziksel bir güç gerektiriyor, donma ve takılma ise ağırlıklı olarak 128GB depolama alanına sahip iPhone 6’larda görülüyor. Ancak kameradaki bulanıklaşma sorunu son derece can sıkıcı görünüyor.

iphone-6-plus-kamera

Kamerasının kalitesi ile övülen cihaz iPhone 6 Plus‘ın bulanıklaşma sorununu tanımlamak gerekirse tam anlamıyla dalga efekti diyebiliriz. Blur wave olarak bahsedilen soruna ilişkin bir kullanıcı aşağıdaki videoyu paylaşmış durumda. Sorun açıkca görülebiliyor ancak kaç kullanıcının bu sorunu yaşadığı, kaçının yaşayacağı gibi bilgiler şuan için bilinmezliğini koruyor.

Sanıyorum Apple, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinde oldukça aceleye geldi. Bir telefon hem bükülür, hem donar, hem kamerasında sorun çıkarsa benim aklıma başka bir şey gelmez. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.