Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 6/6s’inizi iPhone 7’ye Dönüştürün!

iPhone 6/6s’inizi iPhone 7’ye Dönüştürün!

PAYLAŞ
iPhone 6/6s'inizi iPhone 7'ye Dönüştürün!

iPhone modelleri ile ilgili bir çok farklı video izledik. En farklı iPhone videolarından bir tanesi yayınlandı: iPhone 6/6s’inizi iPhone 7’ye Dönüştürün!

Apple bu zamana kadar karşımıza çıkardığı son 3 modelde de aynı tasarım çizgisinden devam ediyor. iPhone modellerine baktığımız zaman donanım dışında, iPhone 6- iPhone 6s – iPhone 7 arasında çok fazla farklar yok.

Durum böyle olunca da kullanıcıların aklına her türlü kurnazlık geliyor. Aslında daha öncesinde bir çok kez karşımıza çıkmıştı. Bu haberlerden bir yenisi da Youtube’un en ünlü kanallarından EverythingApplePro’dan geldi. iPhone 6/6s modelini iPhone 7’e dönüştürmek için yola çıkan Youtuber, öncelikle bazı parçaları sipariş ediyor.

iPhone 6/6s’inizi iPhone 7’ye Dönüştürün!

Sipariş ettikleri parçalar geldikten sonra işlere başlayan adam, parçaların yerlerini tek tek öğreniyor. Ardından ise sipariş ettiği iPhone 7 kabını iPhone 6s ile birleştiriyor. Videodan da gördüğünüz üzere aslında 2 cihazında kasalarını değiştiriyor.

iPhone 7 kapaklarının içine iPhone 6s’in parçalarını monte ettikten sonra cihazı test ediyor ve başarılı! Karşınızda kulaklık girişine sahip iPhone 7 görünümlü iPhone 6s :)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.