Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 6s Aniden Alev Aldı!

iPhone 6s Aniden Alev Aldı!

PAYLAŞ
iPhone 6s Aniden Alev Aldı!

Apple tarafında patlama haberlerinin yanında bir de Alev alan iPhone 6s haberi geldi. Kullanıcının cebinde olan iPhone 6s Aniden Alev Aldı! İşte detaylar

Apple’da durumlar kritik bir şekilde devam ediyor. Önce iPhone 7 patlama haberi, daha sonra iPhone 7 plus, iPhone 6s plus ve şimdi de iPhone 6s ile ilgili haber geldi. PhoneArena’ya ulaşan bir kullanıcı tarafından ortaya atılan iddia sektördeki durumları oldukça değiştirebilir. Galaxy Note 7’ler toplandıktan sonra patlama haberlerinin de arkası kesildi. Ancak bu sefer Samsung bitti Apple tarafından haberler gelmeye başladı.

PhoneArena’nın yayınladığı haber de arkadaşıyla aniden oturan bir kişi cihazının aniden yandığını fark etmiş. Telefonun cepteyken eridiğini gören kişi daha sonrasında cihaz alev aldığı sırada dışarı atmış. Cihazı cebinde fark eden kullanıcı olaya sonradan uyandığı için haliyle hasarlar meydana gelmiş.

iPhone 6s Aniden Alev Aldı!

Alevlenen 6s sonrasında kullanıcı da popusunun sol tarafında olduğu için burada ve sol işaret parmağında ciddi yanıklar oluşmuş. Olay yaşandıktan kısa bir süre sonra Apple’la doğrudan temasa geçen kullanıcı Apple’ın kendisine yeni bir cihaz yollayacağını umut ediyor.

6s

Kullanıcı tarafından PhoneArena’ya gönderilen fotoğraf yukarıda yer alıyor. Bu tarz haberlerin sık gelmemesini umuyoruz. Lakin satış rakamlarını düşündüğümüz zaman cihazlar kullanıcılara büyük zararlar verebilir. Firmaların yanında kalıcı hasarlar alınabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Muhtemelen Apple’da konunun üstüne gidiyordur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.