Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Bataryası Nasıl Olacak

iPhone 7 Bataryası Nasıl Olacak

PAYLAŞ

Iphone 7’nin çıkma zamanına yaklaşırken bataryası ile ilgili sorular gelmeye başladı. Eylül ayında çıkacak olan iPhone 7 Bataryası Nasıl Olacak? işte detaylar.

Eylül ayına az kaldı. Iphone 7 hakkında yeni yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak da bu modelin bataryası hakkında bilgiler ortaya çıktı. Peki iPhone 7 bataryası kaç mAh değerinde olacak. Android işletim sistemine yeni amiral gemisi olarak tabir edilen telefonların gelmesinin ardından tüm dikkatler Apple’a çevrildi.Diğer markalar oldukça iddialı ve tasarımlarıyla kullanıcıların karşısına çıkmaya devam ediyor.  Koreli ve Çinli firmalarında çıkardığı ürünlerle büyük bir rekabet olan pazarda, iPhone 7’den beklentiler oldukça çoğaldı.

iPhone 7 Bataryası Nasıl Olacak

Son zamanlarda gelen iPhone 7 ile ilgili haberler çoğalmaya başladı. Bununla birlikte yeni telefondan beklentilerde bir hayli fazla. Daha bugün gelen sızıntılardan bir tanesi ise iPhone 7 kamerası ve bataryası ile ilgili. Uzun yıllar iPhone’un bataryası ile bütün eleştirileri, olumsuz yönde yapılan yorumları üzerine çeken Apple, iPhone 7 ile bu ön yargıları ve eleştirileri bitirmek istiyor. Gelen haberler iPhone 7’nin 7, 7.04 WHr kapasitesinde olacağını söylüyor. Bu da yaklaşık 1.826mAh boyutuna denk geliyor.

Iphone 6s’in bataryası ise 1.715 mAh kapasitesine sahip olduğunu ve Apple A10 yonga setinin daha düşük güç tüketme ihtimalini ele alacak olursak, iPhone 7’nin çok rahat bir şekilde günü tamamlayabileceği ortada görünüyor. Kamerasına değinecek olursak çift lens ile geleceği ve 3.5mm kulaklık girişinin kalkacağı ve bunun yerine Lightning’in kullanılacağı en son gelen haberler arasında yerini aldı.

Piyasada en çok satılan telefonlardan olan iPhone’un artık bundan sonraki modellerde bataryasına el atması gerekiyor.

iPhone 7 Hakkında Ortaya Atılmış 7 Özellik!

Sizler için bu zamana kadar iPhone 7 hakkında ortaya atılmış en dikkat çekici sızıntıları videoladık. İşte iPhone 7 Bataryası Nasıl Olacak sorusunun cevabının da bulunduğu iPhone 7 hakkında ortaya atılmış 7 özellik videomuz ;

Video da tam 7 tane özellikten bahsettik. Tabii ki bunlar sadece sızıntılardan ibaret. Sızıntılar arasında en gerçekçi olanları derleyip, video haline getirdik. Özellikle iPhone 7 kasası ve bataryası konusunda gerçekten de önemli sızıntılar vardı. Bu sızıntılara da özet olarak videomuzdan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.