Ana sayfa Mobil iPhone 7 Hakkında Son Gelişmeler

iPhone 7 Hakkında Son Gelişmeler

PAYLAŞ

Apple’ın son model telefonunu kullanıcılar ile buluşturmasının üzerinden 2 ay kadar kısa bir süre geçmesine rağmen kulislerde iPhone 7 ile ilgili dedikodular dolanmaya başladı bile. Time’ın haberlerine göre yeni iPhone, 4.7 inçlik bir ekrana sahip olarak gelecek. Bu durumda iPhone 7 ya da iPhone 6S‘in ekran boyutları bir önceki model olan iPhone 6’dan daha büyük olarak geliyor. Apple’ın üzerinde çalıştığı yeni teknolojisi Apple Watch üzerindeki bir takım özelliklerin de yeni iPhone modeline geleceği söyleniyor.

Ekran boyutu konusundaki iddialar bize gerçekçi gelmedi ancak Apple Watch ile ilgili ek özelliklerin yer alması şaşırtıcı olmaz. Zaten Apple Watch hakkında konuşulurken 2015 yılı işaret ediliyordu. Muhtemelen geriye dönük iPhone modelleri ile senkronize şekilde çalışacaktır ancak yeni iPhone’larda bir fark olmalı ki insanlar satın almak istesin.

i7r2

Yeni gelecek özelliklerden birisi, iPhone 6 hakkında yapılan dedikodular arasında olan safir cam özelliği olabilir. Macworld, Apple Watch özellikleri ile gelmesi planlanan yeni nesil iPhone’ların kablosuz şarj özelliğini bünyesinde barındıracağı üzerine haberler yayınlamaya başladı.

Ortada dolaşan dedikodulardan birisi ise iPhone’un kıvrılabilen bir ekran kullanacağı yönünde. Galaxy Note Edge’i akıllara getiren bu detay, Apple firmasının kıvrılabilir ekranlar için aldığı patent akıllara geldiği zaman doğruluk payını arttırıyor.

Son dedikodular arasındaysa, iPhone’ların artık “S” harfinden vazgeçeceği yönünde. Yeni gelecek iPhone 7 telefonların ismi iPhone Air olacağı yönünde söylentiler dolaşmaya başlamış durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.