Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Hakkında Tüm Bildiklerimiz!

iPhone 7 Hakkında Tüm Bildiklerimiz!

PAYLAŞ
iPhone 7 Hakkında Tüm Bildiklerimiz

Bu yılın en merak edilen akıllı telefon modeli Apple iPhone 7 Hakkında Tüm Bildiklerimiz bu haberimizde. iPhone 7 hakkında tüm detaylar haberimizde.

IFA 2016’dan sonra bir çok firma akıllı telefon modellerini piyasaya sunmaya başladı. IFA ile beraber firmaların amiral gemi modellerini tanıtması ile sektörde rekabet daha da arttı. Samsung’un her ne kadar yeni akıllı telefon modeli sıkıntılı olsa da, rekabeti başlatan cihazlardan bir tanesi. Samsung’un bu sene için akıllı telefon modellerini tanıtması ile Apple’a karşı beklentiler daha da arttı.

Apple bu sene farklı bir strateji uygulayarak iPhone 7’yi 3 farklı model ile karşımıza çıkabilir. Yeni akıllı telefon modellerini tanıtacak Apple, ilk olarak kullanıcılarının karşısına özel bir lansman gecesi ile çıkacak. Bir önce ki akıllı telefon modeli iPhone SE tanıtımında aslında bir çok ipucu karşımıza çıkıyordu. Bu ipuçlarından bir tanesi de yeni cihazlara özel gecenin hem daha kısa hem de daha öz olacak olması.

Apple 3 farklı iPhone 7 Modeli Tanıtabilir!

Apple stratejisini bu sene için farklı bir boyuta taşımış durumda. Normalde iPhone modellerinde iPhone 6s ve iPhone 6s plus şeklinde 2 farklı model ile karşımıza çıkıyordu. Satışları arttırmayı isteyen Apple bu sene ekstra olarak Pro modelini tanıtabilir. Apple’ın stratejisi hakkında iddialar eğer doğru ise, Apple 3 farklı iPhone 7 Modeli Tanıtabilir.

Böylelikle kullanıcılarını bölmek yerine isteklere daha hızlı yanıt verilebilir olacak. Örneğin çift kamera gelsin diyen kişiler, iPhone 7’nin çift kameralı modelini satın alabilecek. Bunun yanında çift kamera gereksiz diye düşünenler çift kamerasız modeli satın alabilir.

iPhone 7 Hakkında Tüm Bildiklerimiz!

Bu zamana kadar bir çok iddiayı sizlere sunduk. iPhone 7 hakkında bir çok bilgiyi karşınıza sunduk. Ancak iPhone tanıtımına saatler kala yeni akıllı telefon modeline dair neredeyse kesin olan bir çok bilgiyi size sunmak istiyoruz. İlk olarak cihazın ekran boyutundan başlayalım. 3 farklı akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkması muhtemel Apple, iPhone 6 – 6s modellerinde ki ekran boyutuyla karşımıza çıkacak. Böylelikle ideal ekran boyutu tekrardan kullanıcıların istediği boyutu almış olacak.

Phone 7’nin bir önceki modele göre daha hızlı ve daha stabil olması adına çalışmalar yapılıyordu. iOS 10’u da lansmanda tanıtacak olan Apple böylelikle iPhone 7 ‘yi daha hızlı bir hale getirebilecek. Apple’ın kendi cihazları için özel kullandığı Apple A10 işlemci, iphone 7 ile karşımıza çıkabilir. Böylelikle cihaz işletim sistemi ile uyumlu çalışmasının yanında daha hızlı bir işlemci ile daha hızlı çalışabilecek.

Apple’ın iphone 7 cihazına dair tüm detaylara ulaşmak için şuradaki haberimizi okuyabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.