Ana sayfa Akıllı Telefon iPhone 7 Hidrolik Baskı Makinesi Testi ile Karşı Karşıya!

iPhone 7 Hidrolik Baskı Makinesi Testi ile Karşı Karşıya!

PAYLAŞ
iPhone 7 Hidrolik Baskı Makinesi Testi

Apple’ın en yeni akıllı telefon modeli farklı bir test ile karşımıza çıktı. iPhone 7 Hidrolik Baskı Makinesi Testi ile Karşı Karşıya! İşte o test ve detayları.

Youtube aleminde en sevilen videolardan bir tanesi de akıllı telefon veya teknolojik aletlere yapılan testler. Dayanıklılık testlerinden sonra karşımıza çıkan Hidrolik baskı makinesi testleri de bir hayli ilgi çekici. Bu zamana kadar bu makineyle preslenen bir çok ürün karşımıza çıktı. Bu iş için açılan bir Youtube kanalı bile var.

Bir çok elektronik aleti kurban ederek Youtube kanalında izleyicileri ile buluşan Hydraulic Press Channel şu anda 1 buçuk milyona yakın abone sayısına sahip. Geçtiğimiz aylar da cihazları bu makineye sokan Youtube kanalı şimdi de iPhone 7 ile karşımıza çıktı. iPhone 7 Pres makinesi testi ile karşımıza çıkan kanal yepyeni akıllı telefon modelini tuzla buza çevirdi. Tabii ki buna dayanıklılık testi demek doğru olmaz.

iPhone 7 Hidrolik Baskı Makinesi Testi ile Karşı Karşıya!

10.000’dan daha fazla ağırlık ile baskı uygulayan makinelerin olduğunu biliyoruz. Ancak videodaki baskı makinesinin kaç ton ağırlık ile baskı uyguladığı konusunda bir bilgi yok. Videoyu izlerseniz eğer, iPhone 7’nin daha sonrasında patladığını ve ilginç şekillere girdiğini de görebilirsiniz.

Baskı makinesine giren her şeyin patlayabileceğini düşünürsek bu oldukça normal bir durum aslında. Youtube kanalı Hydraulic Press Channel‘in iPhone 7 Baskı Makinesi testi videosu şimdiden yarım milyon izlendi!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.